Trwa ładowanie proszę czekać ...

Wszystko o przedłużaniu włosów

4 stycznia 2018 0

Długie i piękne włosy to ozdoba każdej kobiety. Niestety, nie wszystkie Panie zostały na tyle hojnie obdarzone przez naturę, aby móc cieszyć się z fryzury przypominającej baśniową Roszpunkę. Czasami też, nie starcza cierpliwości, aby czekać aż włosy urosną do pożądanej długości. W tych sytuacjach z pomocą przychodzi przedłużanie włosów – zabieg, który pozwala z dnia na dzień diametralnie zmienić fryzurę. Co warto wiedzieć o przedłużaniu włosów?

Jak wygląda zabieg przedłużania włosów?

Zwiększanie długości włosów jest bezbolesne i nieinwazyjne. Zabieg trwa kilka godzin a po wyjściu z salonu klienta może cieszyć się fryzurą dłuższą nawet o kilkanaście centymetrów. Ostateczna długość przedłużonych włosów zależy od kilku czynników: kondycji i struktury włosów, poprzedniej fryzury oraz wybranej metody zabiegu. Według ekspertów do doczepiania najlepiej sprawdzają się naturalne włosy, które odpowiednio dobrane nie będą niczym się różniły od naturalnych pasm właścicielki. Zabieg najlepiej wykonywać w sprawdzonym, profesjonalnym salonie, tak, aby mieć pewność, co do pochodzenia doczepianych pasemek oraz jakości efektu końcowego.

Metody przedłużania włosów

Fryzurę można przedłużyć na kilka sposobów, jednak najlepsze efekty uzyskiwane są przy użyciu bardzo cienkich taśm She, w których zatopione są pasma włosów pochodzenia naturalnego. Dzięki zastosowaniu tej metody efekt końcowy przedstawia się naturalnie – włosy są dłuższe i mają większą objętość. Nic dziwnego, że metoda ta polecana jest przez najlepszych fryzjerów i wykonywana jedynie w profesjonalnych salonach fryzjerskich jak np. Jean Louis David. Przedłużanie włosów przy użyciu taśm She jest bezpieczne, szybkie i zapewnia długotrwały efekt - odpowiednio pielęgnowana fryzura zachowa piękny wygląd przez okres od 2 do 3 miesięcy a zabieg można wykonać trzykrotnie z rzędu.

Jak dbać o przedłużone włosy?

Rozpoczęcie zabiegu zawsze powinno być poprzedzone konsultacją, podczas której ustalony zostaje efekt końcowy, na jakim zależy klientce. Bardzo ważne jest, aby stylista dokładnie poinformował klientkę o tym, jak dbać o przedłużone włosy, dzięki czemu fryzura będzie wyglądać olśniewająco przez cały czas. Do najważniejszych zasad należy rozczesywanie włosów przy użyciu specjalnej szczotki, nie stosowanie kosmetyków zawierających alkohol lub olejki mogące powodować rozklejanie się taśm oraz suszenie włosów przed pójściem spać. Przedłużenie włosów nie stanowi przeszkody do uprawiania aktywności fizycznej – z pasemkami na taśmach She można biegać, pływać czy ćwiczyć na siłowni. Wystarczy związać włosy w kucyk przed rozpoczęciem treningu i pamiętać o dokładnym wypłukaniu włosów po zakończeniu aktywności. Aby włosy zachowały blask i objętość najlepiej stosować produkty do pielęgnacji polecane przez stylistę.

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Koszt przedłużania włosów zależy od wybranej metody, jednak ceny nie schodzą poniżej kilkuset złotych. Należy zaznaczyć, że stosunkowo wysoka cena zabiegu w profesjonalnych salonach jest spowodowana, jakością używanych pasm i gwarantuje, że klientka nie wyjdzie z salonu niezadowolona. Nie każdy fryzjer posiada sprzęt i umiejętności potrzebne do wykonania zabiegów, dlatego przedłużanie włosów wykonywane jest jedynie w najlepszych salonach w Polsce. Przedłużanie włosów za podejrzanie niską cenę lub w niehigienicznych warunkach może doprowadzić do zniszczenia naturalnej fryzury lub infekcji skóry głowy. Lepiej, więc nie ryzykować i przedłużać włosy jedynie w sprawdzonych salonach fryzjerskich. Jednymi z najlepszych ekspertów w dziedzinie przedłużania są fryzjerzy zatrudnieni w salonach Jean Louis David w największych polskich miastach. Warto śledzić stronę https://salony-jeanlouisdavid.pl

Jak przedłużyć włosy?

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać – warto jednak zadzwonić do salonu, upewnić się, że usługa jest tam dostępna i umówić się na wizytę. Przedłużanie włosów trwa od 3 do 4 godzin, jest bezbolesne i bezinwazyjne. Wskazówek na temat pielęgnacji przedłużonych pasm udzieli fryzjer, który poleci też odpowiednie kosmetyki przedłużające trwałość fryzury. Przed wizytą w salonie warto przemyśleć wymarzony efekt końcowy, trzeba mieć jednak świadomość, że długość przedłużonych pasm jest zależna od wielu czynników. Po zakończonym zabiegu można od razu umówić się na kolejne spotkanie z fryzjerem, tak, aby przedłużone włosy zachowały piękny wygląd.

 

Artykuł sponsorowany