Trwa ładowanie proszę czekać ...

Skutery elektryczne inwalidzkie

20 czerwca 2023 0

​Osoby niepełnosprawne ruchowo zasługują na komfort poruszania się w takim stopniu, na jaki pozwalają towarzyszące im dysfunkcje. Elektryczne skutery inwalidzkie to nie tylko sprawne i szybkie pokonywanie barier architektonicznych ale przede wszystkim najbardziej komfortowy środek transportu, wypierający swą funkcjonalnością klasyczny wózek inwalidzki.

Napędzane siłą rąk wózki inwalidzkie są ciężkie, masywne i mało mobilne. Co więcej, korzystanie z nich w mieście przez osoby niepełnosprawne staje się prawdziwą katorgą, zwłaszcza przy pokonywaniu różnego rodzaju barier architektonicznych. Dla zwiększenia komfortu w przemieszczaniu się, na polski rynek wprowadzono skuter inwalidzki dający użytkownikowi poczucie samodzielności i możliwość pokonywania większych dystansów pomimo istniejących ograniczeń ruchowych. Skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych są stabilne, zwrotne i przede wszystkim bezpieczne nawet na trudnym terenie.

Skutery inwalidzkie elektryczne

Poruszające się z prędkością dochodzącą do 15km/h skutery elektryczne inwalidzkie zapewniają wysoki komfort jazdy. Ich pojemna i niezwykle wytrzymała bateria, pozwoli na bezawaryjne użytkowanie przez długie lata. Konstrukcja skuterów inwalidzkich jest niezwykle lekka, a co więcej - składa się, dzięki czemu z łatwością pomieści się w bagażniku samochodowym. Modułowy skuter elektryczny to łatwość demontażu w celu wygodnego transportu oraz przechowywania. Skutery inwalidzkie z dużymi kołami mogą być użytkowane przez kilka osób zarówno w budynkach jak i na zewnątrz.

Skuter inwalidzki z dużymi kołami

Skuter inwalidzki elektryczny

W celu zwiększenia wygody osobom niepełnosprawnym i ułatwienia im codziennego funkcjonowania warto rozważyć zakup skutera elektrycznego. Standardowe skutery inwalidzkie odpowiadają na potrzeby osób ograniczonych ruchowo, które nie chcą rezygnować ze swej codziennej aktywności. Uniwersalność tego typu modeli sprawia, że mogą być użytkowane przez wszystkie osoby, których dotyczy problem z przemieszczaniem się - także przez seniorów i osoby borykające się ze znaczną otyłością.

Na rynku dostępny jest niezwykle szeroki wybór modeli elektrycznych skuterów inwalidzkich, które na tle innych wyróżniają się bogatym wyposażeniem, nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnościami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wygodne siedziska, regulowane zawieszenie, przejrzysta deska rozdzielcza oraz łatwość obsługi to elementy, które bez wątpienia podnoszą komfort użytkowania a tym samym i życia osoby niepełnosprawnej i nie tylko. Elektryczne skutery dla niepełnosprawnych to wygoda życia, na którą każdy z nas zasługuje, bez względu na towarzyszące dysfunkcje ruchowe!

Artykuł partnera