Trwa ładowanie proszę czekać ...

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

22 czerwca 2018 0

Jak przetrwać mundial?

Mistrzostwa Świata ruszyły pełną parą, nie zawsze jesteśmy zapalonymi kibickami, tak jak nasi mężczyźni, dlatego może być to dla nas wyjątkowo trudny czas. Jak sobie poradzić?

Z meczem za pan brat 

Jest wiele powodów, dla których mężczyźni oglądają mecze, emocje, sportowa rywalizacja, ale i forma wypoczynku. Co stoi na przeszkodzie, byśmy i my potraktowały to w taki sposób? Wspólne oglądanie meczów może być całkiem miło spędzonym czasem. Nasz mężczyzna zapewne z dumą udzieli nam również odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas względem przepisów pytania, albo opowie o swoich zwycięskich typach. Ostatecznie, jeśli nie interesuje nas piłka nożna, zawsze możemy docenić przystojnych piłkarzy poruszających się po boisku. Jeśli chcesz polubić mecze, zawsze możesz obstawić swoich faworytów - sportowe emocje masz wtedy gwarantowane! Jeśli zaś uwielbiasz kulinarne eksperymenty, możesz wykazać się twórczym podejściem przygotowując sportowe przekąski. Szczególnie polecają się biało-czerwone kanapeczki z dodatkiem suszonych pomidorów marki Helcom, w roli przekąski wystąpią zaś chrupaki. 

Świat nie kończy się na mundialu

Z drugiej strony, mistrzostwa świata to doskonała okazja do tego, by nadrobić towarzyskie zaległości. Zaproś dziewczyny na plotki, albo wyjdź na zakupy. Jeśli nigdy nie mogłaś znaleźć czasu na doczytanie ulubionej książki, albo pójście na fitness, to teraz jest na to idealny czas! Ilość aktywności w zasadzie się nie kończy. Możesz też zaprosić koleżankę z drugą połówką, Wy spędzicie miło czas, a mężczyźni wspólnie będą śledzić sportowe zmagania. Zawsze możesz też założyć z koleżankami grupę wsparcia, która łatwiej pozwoli przetrwać Wam ten czas. Na koniec zapamiętaj - mundial tez ma swój kres, skończy się szybciej niż się spodziewamy. Z biegiem czasu kolejne drużyny będą odpadały i meczów będzie coraz mniej. Dlatego - cierpliwości!