Trwa ładowanie proszę czekać ...

Anna Lewandowska - najpiękniejsza polska WAG

24 sierpnia 2016 0

Piłka nożna jest bardzo lubianą w Polsce dyscypliną sportową. Reprezentacji kibicują miliony kibiców, którzy nie opuszczą ani jednego meczu - na żywo lub w telewizji.  Taką samą popularnością cieszą się poszczególne kluby. Piłkarze mają swoich wiernych fanów, ale i ich partnerki mogą liczyć na sławę. Stąd też w Wielkiej Brytanii upowszechniło się pojęcie WAGs.

Skrót WAGs pochodzi z języka angielskiego i początkowo był wykorzystywany właśnie w Anglii dla określenia żon i dziewczyn piłkarzy. WAG to akronim od Wives and Girlfriends. Obecnie stosuje się go nie tylko w stosunku do partnerek piłkarzy w różnych krajach, ale w również w stosunku do żon i dziewczyn sportowców w całkiem innych dyscyplinach sportowych.

Anna Lewandowska jest żoną jednego z najlepszych polskich piłkarzy reprezentacji Polski - Roberta Lewandowskiego. Kariera męża rozwija się w najlepsze - gra on jako napastnik w niemieckim klubie Bayern Monachium, ale Anna nie zaniechała realizacji swoich planów życiowych i ambicji zawodowych.

Jest to zdolna młoda kobieta, która nie ustępuje pod względem kondycji fizycznej swojemu wysportowanemu mężowi. Anna Lewandowska z domu Stachurska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. Jest córką Bogdana Stachurskiego, z zawodu operatora filmowego oraz Marii Stachurskiej, która jest scenografką. Od 22 czerwca 2013 roku jest żoną Roberta Lewandowskiego.

Jej życie od najmłodszych lat związane jest ze sportem. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest sportsmenką - zawodniczką karate KK Pruszków oraz reprezentantką kraju w  karate tradycyjnym, w którym zdobyła wiele medali Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata. Jej największym osiągnięciem dotychczas jest wywalczenie trzech medali mistrzostw świata seniorów, sześciu medali mistrzostw Europy w różnych kategoriach wiekowych oraz 29 medali mistrzostw polski.

Anna Lewandowska realizuje się również jako trenerka, propagatorka zdrowego stylu życia oraz specjalista do spraw żywienia. Od 2013 roku prowadzi blog Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych.

W ostatnim czasie po Euro 2016 w Paryżu we Francji, znalazła się w rankingu najseksowniejszych WAGs, razem z dziewczyną Grzegorza Krychowiaka- Celią Jaunat. Sportowy magazyn „France Football” opublikował po Euro 2016 listę najseksowniejszych żon i partnerek piłkarzy Euro 2016. Pośród 11 pięknych WAGs znalazły się dwie kobiety polskich gwiazd piłki nożnej, w tym Anna Lewandowska. Została ona sklasyfikowana na 9 pozycji listy.

Materiał partnera zewnętrznego