Trwa ładowanie proszę czekać ...

Wyciskarka z dużym otworem

3 grudnia 2020 0

Wyciskarka do soków Hurom H200 Easy Plus jest rewolucyjnym urządzeniem w swojej kategorii. Pozwala na przyrządzenie niesamowitych potraw i smacznych dodatków. Wyciskarka z dużym otworem pomimo swoich ogromnych możliwości jest stosunkowo niewielkim i zgrabnym urządzeniem. System automatycznego wyciskania czyni cały proces robienia soku wyjątkowo prostym i przyjemnym. Wyciskarka wolnoobrotowa z dużym otworem charakteryzuje się szczególnie cichą pracą, co umożliwia produkcję soków nawet o późnych godzinach, na przykład przed snem lun wcześnie rano, gdy pozostali członkowie rodziny jeszcze śpią. Co więcej, wyciskarka wolnoobrotowa z dużym otworem automatycznie zrealizuje pełny proces, dlatego w trakcie niego możesz skupić się na pozostałych sprawach.

Wyciskarka wolnoobrotowa na całe owoce Hurom Easy Plus to urządzenie zaprojektowane z naciskiem na wielozadaniowość, która pozwala na korzystanie z kilku funkcji jednocześnie. Dzięki niemu przygotujesz nie tylko wyśmienite soki bez konieczności rozdrabniania owoców i warzyw na małe kawałki, ale i również możesz przygotować szereg różnych deserów, dżemów, smoothies, ciast, a także roślinnego i lodów. Wyciskarka na całe owoce All in One wyjątkowo sprawnie obrabia twarde warzywa i owoce, takie jak marchewki, buraki, ale i również miękkie pomidory oraz warzywa liściaste, na przykład jarmuż albo trawę pszeniczną.

Hurom H200 – wyciskarka na całe owowce z technologią Easy Plus SST

Urządzenie to cechuje rewolucyjna i nowatorska technologia, która jest już znana wszystkich posiadaczom dotychczasowego sprzętu marki Hurom. Wyciskarka wolnoobrotowa na całe owoce wyposażona została w  wałek ślimakowy, który jest integralną częścią urządzenia. Wałek pracuje z prędkością 43 obrotów na minutę. Dzięki temu sprzęt dokładnie miażdży owoce i warzywa obecne się w komorze wsadowej. Istotne są również niskie obroty oraz wysokie ciśnienie. To właśnie dzięki nim można otrzymać przejrzysty sok, który posiada dużą ilość pełnowartościowych witaminy i minerałów. Co więcej, system wolnoobrotowego wyciskania zapobiega utlenianiu, dzięki czemu pozwala sok zachowuje najwyższej jakości składniki odżywcze. Wyciskarka na całe owoce Hurom H200 All in One pomału i bez robienia hałasu wyciska z warzyw i owoców wszystko co najlepsze. Proces ten nie wymaga Twojej uwagi. Wystarczy wrzucić składniki do specjalnej komory Mega Hopper i nacisnąć odpowiedni przycisk. Urządzenie to wykona całą pracę za Ciebie. Satysfakcja i najwyższa kultura pracy urządzenia gwarantowana. Otwór posiada średnicę o wielkości14 cm, która umożliwia korzystania z większości rodzajów owoców lub warzyw w całości. Zaletą tego rozwiązania jest olbrzymia oszczędność czasu. W przypadku produktów konkurencyjnych firm funkcja ta jest niestety rzadko spotykana. Można tam najczęściej można spotkać o wiele bardziej skomplikowaną konstrukcję komory wsadowej, która wymusza na konsumentach konieczność rozdrabniania owoców przed ich włożeniem do wyciskarki. H200 All in One to przede wszystkim przestrzenni kuchennej, ale i również czasu. Zrobienie swojego ulubionego soku nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Więcej na https://hurompolska.pl/