Trwa ładowanie proszę czekać ...

Zarezerwuj wizytę w salonie urody przez Internet

29 listopada 2017 0

Zastanawiałaś się kiedyś, w jaki sposób umawiasz się do fryzjera, kosmetyczki albo do spa? Dzwonisz i prosisz o wyznaczenie dogodnego terminu? Teraz możesz zrobić to o wiele szybciej i wygodniej. Poznaj Moment.pl i rezerwuj wizyty online przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Branża hair & beauty rozwija się bardzo dynamicznie. Właściciele salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i spa starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Coraz więcej firm udostępnia im możliwość rezerwacji wizyt przez Internet. Ogromną bazę rzetelnych salonów urody znajdziesz na Moment.pl. To intuicyjna platforma, która umożliwia szybkie znalezienie najlepszych specjalistów w swojej okolicy i łatwe umówienie się na zabieg kosmetyczny, stylizację fryzury czy do SPA.

Znajdź sprawdzonego fryzjera i dobrą kosmetyczkę

Moment.pl to projekt Versum — popularnego oprogramowania do zarządzania salonami urody. To dlatego na platformie znaleźć można tysiące firm godnych zaufania. Dzięki intuicyjnej przeglądarce możesz bardzo szybko znaleźć najlepszych specjalistów w swojej okolicy. Wystarczy, że podasz miasto lub kod pocztowy, a zyskasz dostęp do listy pobliskich salonów urody, które są najlepiej oceniane przez klientów. Każdy z ogłaszających się salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i spa ma na Moment.pl własną wizytówkę. W jej skład wchodzą: krótki opis działalności, lista usług wraz z cennikiem, prezentacja pracowników oraz opinie, które pozostawiane są jedynie przez klientów, którzy już wcześniej skorzystali z usług konkretnej placówki.

Moment — tylko tyle zajmuje rezerwacja wizyty

Z Moment.pl na wizytę umówisz się bardzo szybko. Zacznij od kliknięcia przycisku „Rezerwuj” znajdującego się na liście usług konkretnej firmy. Później wystarczy, że będziesz postępować według intuicyjnych kroków. Pierwszym z nich będzie określenie, który z pracowników ma przeprowadzić zabieg — jeśli nie masz ulubionego specjalisty, skorzystaj z opcji „Dowolny pracownik”. Później nastąpi przekierowanie do listy wolnych terminów — wybierz spośród nich ten, który jest dla Ciebie najdogodniejszy. Warto zaznaczyć, że prezentowany terminarz jest automatycznie synchronizowany z grafikiem firmy, dzięki czemu znajdują się w nim zarówno wizyty umawianie przez klientów bezpośrednio w salonie, jak i te bukowane przez Internet. Ostatnim posunięciem będzie potwierdzenie rezerwacji, do którego wymagane jest zalogowanie się na platformie. Można to zrobić za pomocą danych do konta na Moment.pl lub skorzystać z loginu i hasła do profilu na Facebooku. To naprawdę proste.

Gdzie znajdziesz Moment.pl?

Portal do rezerwacji wizyt online dostępny jest w Internecie pod adresem www.moment.pl. Jeszcze szybciej i wygodniej można umawiać się do fryzjera i kosmetyczki za pośrednictwem smartfonów z systemem android lub iOS. Aplikację Moment.pl pobierzesz bezpłatnie. Wypróbuj, jak przyjemne może stać się rezerwowanie zabiegów w salonach urody!

 

Materiał zewnętrzny