Trwa ładowanie proszę czekać ...

Prowadząca "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi znalazła się w ogniu krytyki. W jej obronie stanął Marcin Tyszka

27 lutego 2020 0


Wraz z ramówką wiosenną na antenie TVN7 zadebiutował całkiem nowy reality show "Hotel Paradise". Program budził sporo kontrowersji jeszcze przed emisją pierwszego odcinka. Za nami już pierwsze odcinki, po których zawiązała się w sieci naprawdę burzliwa dyskusja. Nie zabrakło komentarzy krytycznych również pod adresem Klaudii El Dursi. W jej obronie stanął fotograf Marcin Tyszka.

Program był zapowiadany jako jedno z najgorętszych show w historii. Przez najbliższych kilka tygodni będziemy mogli śledzić losu singli, którzy poszukują miłości. Będą oni przeżywać niezapomnianą przygodę w hotelu na rajskiej wyspie Bali. Za nami już pierwsze odcinki. Niestety pojawia się wiele krytycznych komentarzy.

Prowadząca w ogniu krytyki

W sieci nie brakuje bardzo krytycznych uwag pod adresem programu. Internauci zarzucają produkcji brak pomysłu na realizacje show oraz nudę. Nie brakuje również porównań do formaty stacji konkurencyjnej. W tym porównaniu "Hotel Paradise" wypada blado. Wiele gorzkich słów pada także pod adresem samej prowadzącej. Według większości internautów modelka słabo wypadła. Ponoć brakuje jej spontaniczności, luzu jak i także obycia w prowadzenia programów tego typu. Internauci zarzucają jakby recytowała formułki. Są jednak także osoby, które wierzą, że w kolejnych odcinkach Klaudia się rozkręci.

Marcin Tyszka broni prowadzącej

W obronie uczestniczki ostatniej edycji programu "Top Model" stanął sam Marcin Tyszka. Fotograf opublikował wpis na swoim Instagramie, w którym się odniósł do komentarzy hejterskich pod adresem prowadzącej. Fotograf przekonany jest, że w tej branży sporym atutem jest fakt, że ktoś wzbudza jednak skrajne emocje.

Fotograf napisał, że Klaudia El Dursi ciągle budzi emocje skrajne, ale to bardzo dobrze. Powiedział, że gdyby ją wszyscy kochali, to by nikt jej nie chciał oglądać. Powiedział także, że nie ma niczego gorszego w show biznesie, a niżeli bardzo miła pani. Jednocześnie cieszy się, że Top Model stał się programem, który jest trampoliną do kariery.

Kim w ogóle jest Klaudia El Dursi?

Klaudia to matka dwójki synów. Obecnie jej synowie mają dziesięć i cztery latka. Oryginalna uroda Klaudii wynika z pochodzenia głównie jej ojca. Ojciec pochodzi z Libii, a matka jest Polką. Mieszka na co dzień w Bydgoszczy. Zajmuje się zawodowo krawiectwem. Stosunkowo późno spróbowała swoich sił w branży modelingu. Dopiero się na to zdecydowała, kiedy podrosły nieco jej dzieci.

Od samego początku Klaudia El Dursi zrobiła na jurorach programu "Top Model" wręcz piorunujące wrażenie. W historii programu po raz pierwszy mieli okazję skorzystać z tak zwanego złotego przycisku. Gwarantował on uczestnikowi awans natychmiastowy do domu modeli. Bardzo egzotyczna uroda Klaudii zachwyciła tak jury, że nie musiała już brać udziału w kolejnym etapie kwalifikacji.

Piękna oraz seksowna modelka już ma za sobą przygodę z show-biznesem. Przed laty współpracowała między innymi z Kubą Wojewódzkim. Była wodzianką w jego show. Wzięła także udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Playboy". Jedna to nie wszystko. Klaudia El Dursi na swoim koncie ma także role epizodyczne w bardzo znanych serialach. Można tutaj wymienić "Brzydulę" czy też "Prosto w serce". Do tego wzięła także udział w filmach "Chrzest", "Jak pozbyć się cellulitu" oraz "Och, Karol 2".

Obecnie spełnia się w roli prowadzącej reality show "Hotel Paradise". Czy myślicie, że Klaudia udowodni wszystkim, że jest stworzona do pracy jako prowadząca?

Źródło fotografii: styl.fm