Trwa ładowanie proszę czekać ...

Stylowy powerbank - różne wzory i kształty

8 sierpnia 2016 0

Powerbanki to urządzenia, po które sięga coraz więcej osób. Współczesne smartfony, tablety i inne sprzęty mobilne posiadają coraz lepsze możliwości techniczne i wiele przydatnych funkcji, które zużywają wiele energii. By nie narażać się na problemy z rozładowanymi bateriami, użytkownicy sprzętów mobilnych chętnie sięgają po powerbanki. Te przenośne banki energii potrafią zasilić nie tylko baterię w telefonie, ale także w innych urządzeniach mobilnych.

Wybór dobrego powerbanku często ograniczamy jedynie do sprawdzenia jego parametrów technicznych (oferowanej pojemności, zastosowanych złącz, szybkości ładowania). Tymczasem dla wielu osób równie istotny bywa design urządzeń, z których korzystają na co dzień. Warto zwrócić uwagę na stylistykę powerbanku i skusić się na model o ciekawej estetyce.

Przenośne banki energii są dostępne w wielu kształtach i kolorach – bez problemu można znaleźć zarówno proste modele o uniwersalnej barwie, jak również rozwiązania ekstrawaganckie i rzucające się w oczy. Stylowy power bank może być dobrym pomysłem na prezent dla bliskich. W sklepach można znaleźć między innymi:

  • Modele jednokolorowe w prostej obudowie z tworzywa – to powerbanki dedykowane minimalistom i osobom, które nie przywiązują przesadnej uwagi do wyglądu urządzeń mobilnych. Zamiast przepłacać za wyszukany design można sięgnąć po power bank o lepszych parametrach technicznych.
  • Banki energii jedno lub dwukolorowe, z elementami metalowymi, stylowe i eleganckie. Po ten wariant warto sięgnąć, jeśli cenimy dopracowane urządzenia o nowoczesnym wzornictwie. Obudowy powerbanków z metalu lub z metalowymi elementami dodają im klasy i sprawiają, że stają się gadżetami, po które aż przyjemnie sięgnąć.
  • Powerbanki kolorowe, wzorzyste i w różnych kształtach – to propozycja w sam raz dla osób ceniących oryginalny design. Przenośne banki energii nie muszą być kwadratowe, prostokątne lub obłe. W sklepach można znaleźć wiele ciekawych propozycji (na przykład power bank w kształcie puderniczki, szminki, samochodu, postaci z bajki lub buteleczki perfum).
  • Ergonomiczne powerbanki o kształcie zbliżonym do kształtu smartfona – to jedna z najpopularniejszych opcji. Taki powerbank mieści się w kieszeni lub w torebce, jest stosunkowo lekki i poręczny.

Bez względu na to, jaki kształt i kolorystyka powerbanku przypadnie nam do gustu, warto kierować się także parametrami technicznymi urządzenia. Kluczowe znaczenie ma pojemność urządzenia – im wyższa, tym lepiej. To szczególnie istotny parametr, jeśli bateria w naszym smartfonie lub tablecie ma również dużą pojemność. Warto zwrócić uwagę także na tempo ładowania urządzeń oraz na ilość portów.

Stylowy power bank zwraca uwagę eleganckim wykonaniem, ale ładna obudowa to jeszcze nie wszystko. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na jakość jej wykonania, wytrzymałość i odporność na zarysowania. Nawet najładniejsza obudowa szybko ulegnie zniszczeniu, jeśli będzie wykonana z kiepskiego tworzywa.

Materiał partnera zewnętrznego