Trwa ładowanie proszę czekać ...

Kamila Wybrańczyk - Kim jest "Kamiszka?" Dowiedz się, co wiemy o narzeczonej Artura Szpilki

2 sierpnia 2021 0

Artur Szpilka od wielu lat jest popularną postacią wśród fanów sportów walki w kraju. Nie sposób nie spojrzeć na jego ukochaną. Poznajcie bliżej Kamilę Wybranczyk. 

Kamila Wybrańczyk urodziła się 28 września 1986 roku. W tym roku skończy 35 lat. Ukończyła studia na wydziale rehabilitacji. W ringu walczy bardzo dzielnie, mimo że ma zaledwie 162 cm wzrostu. Na co dzień trenuje brazylijskie jujitsu, ale od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki (MMA). W marcu efektownie zadebiutowała w oktagonie MMA, pokonując Kamilę Smogulecką (dawniej Luxuria Astaroth). 

Kamila Wybrańczyk & Artur Szpilka: Historia związku

"Kamiszka", z którą była w związku przez prawie dziesięć lat, zyskała sławę głównie dzięki relacji z Arturem Szpilką. Poznali się w 2011 roku niedługo po tym, jak fighter wyszedł na wolność po kilkumiesięcznym pobycie w więzieniu. Cztery lata później bokser z Wieliczki oświadczył się żonie podczas pobytu w USA. Na ślub wciąż czekamy. 

Kamila Wybrańczyk: muzyka, perfumy

Muzyka jest jej pasją, nagrała wiele singli i coverów. Jej przebój "Mam Cie za malo", został obejrzany ponad 3 miliony razy. "Kamiszka", znana i lubiana użytkowniczka Instagrama, promuje różne produkty (@kamiszkolandia), m.in. swoje perfumy "Endorfina". 

Więcej przeczytasz tutaj: Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk o trudnych momentach Artura Szpilki

"Ludzie nie wiedzą, jak wygląda depresja sportowca". Artur Szpilka, najbardziej znany polski bokser, znajduje się obecnie w takim momencie. Poniósł kilka oszałamiających porażek. Wytrzymał je wszystkie, jak się okazało. Sport.pl przeprowadził wywiad z Kamilą Wybrańczyk na te tematy. 

W niedzielę, 30 maja 2015 roku, na gali Knockout Boxing Night 15, odbędzie się starcie Artura Zpilki (24-4), 16 KO, z Łukaszem Rodzińskim (13-0), 12 KO). Walka ta od jakiegoś czasu jest gorącym tematem wśród polskich kibiców boksu. Zwycięzca tego pojedynku będzie miał szansę na awans w nowo utworzonej przez WBC kategorii wagowej bridger. Artur Szpilka najprawdopodobniej będzie walczył o swój tytuł. W swoim rekordzie ma już cztery porażki, wszystkie przez ciężki nokaut. Kamila Wybrańczyk (narzeczona Artura Szpilki), przyznała w wywiadzie dla Sport.pl, że te porażki znacząco wpłynęły na zdrowie psychiczne jej partnera.