Trwa ładowanie proszę czekać ...

Internetowe kartki z życzeniami

25 marca 2019 0

Każdy z nas chociaż raz kupował kartkę z życzeniami dla bliskiej osoby. Wiemy więc, że wybór takich kartek w poszczególnych miejscach jest mniejsza lub większa, ale nie zawsze znajdujemy taką, która odpowiadałaby okazji, z której chcemy takową kartkę wręczyć. Często musimy się nachodzić, aby znaleźć taki wzór kartki, jaki nas interesuje. Kiedy przychodzimy do kasy okazuje się, że taka kartka jest bardzo droga. A co, gdyby oszczędzić czas na szukanie kartek, odpuścić bieganie po sklepach i wysokie sumy, jakie zostawiamy w sklepie za okolicznościowe kartki z życzeniami? Jest taka możliwość, a są nią e-kartki, czyli kartki z życzeniami, które możemy wysłać za pomocą SMS- a lub drogą mailową. To wielkie ułatwienie. Tak naprawdę, aby adresat ją otrzymał, musimy znać jego adres mailowy lub numer telefonu, lub, opcjonalnie, jedno i drugie, jeśli interesuje nas, aby otrzymał teksty obiema drogami. 

Zobacz stronę http://urodzinyonline.pl/ >>

Żeby znaleźć taką stronę wystarczy skorzystać z wyszukiwarki np. Google, wpisując frazy, które mogłyby kojarzyć się z tworzeniem kartki z życzeniami online. Można ją również dowolnie spersonalizować, aby na pewno spodobała się osobie, którą chcemy nią obdarować? Lubi kolor żółty, a może kocha kwiaty? Wszystko to, na czym nam zależy, możemy umieścić na naszej kartce internetowej. Potem możemy ją dowolnie personalizować życzeniami, albo wybrać gotowy szablon. Znajdziemy tam kartki na absolutnie każde okazje – na urodziny, z okazji Dnia Kobiet, imieninowe, na Dzień Ojca lub Matki, czy Dzień Babci i Dziadka. Następnie musimy podać adres e-mail lub numer telefonu, na który chcemy przekazać kartkę i gotowe. Strona wyśle ją, a nasz adresat na pewno się ucieszy, ponieważ dostanie bardzo oryginalny prezent, a także z pewnością spodoba mu się to, co dla niego stworzyliśmy. Zawsze może do niej wrócić i odtworzyć ją ponownie. 

Przede wszystkim taka usługa jest w pełni darmowa i nie zajmuje dużo czasu – zajmie więcej wtedy, gdy chcemy ją całkowicie po swojemu stworzyć, wpisać własne życzenia. Jeśli jednak wybierzemy gotowy szablon – jest to dosłownie kilka chwil.

Kliknij tutaj żeby zobaczyć E-życzeniowo.pl .