Trwa ładowanie proszę czekać ...

Organizujesz wieczór kawalerski albo panieński? Oto najważniejsze zasady.

5 sierpnia 2021 0

​Wydaje Ci się, że organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich to bułka z masłem? Jeśli tak, to najprawdopodobniej jesteś na drodze to urządzenia imprezy przeciętnej, a przecież przeciętna nikogo nie zadowoli. Poświęć parę minut, żeby poznać przynajmniej kilka najważniejszych zasad.

Nie idź w szablony. No, może trochę

Wspomaganie się różnymi szablonami imprez i korzystanie z wypracowanych przez znajomych schematów może być oczywiście pomocne, ale jeśli to będzie kolejny wieczór panieński, na którym będziecie bawić się według takiego samego scenariusza, to raczej nikomu nie sprawi to przyjemności. Warto zasugerować się jednak na przykład listą atrakcji: degustacja piw rzemieślniczych, bitwa na polu paintballowych czy profesjonalny striptiz damski czy męski to te elementy, które naprawdę mogą wyróżnić Twoją imprezę. Jeśli jednak cały czas będziecie chodzić do tego samego klubu i pić te same drinki to po drugim razie nikogo już to nie będzie bawiło.

Planuj wszystko wcześniej

Wiemy, że impreza, która nie ma w sobie nic spontanicznego, nie będzie uznana za dobrą. Warto jednak spojrzeć na to też z drugiej strony: loża w klubie na wieczór panieński czy striptizerka na wieczór kawalerski to ważne sprawy, które warto ogarnąć z wyprzedzeniem. Jakim? To już zależy od popularności konkretnych rozwiązań. Kluby warto czasem zaklepać na 2-3 miesiące do przodu, tancerze erotyczni też miewają podobnie zapchane kalendarze. Jeśli dodatkowo planujesz przejazdy imprezobusami czy limuzyną, to też musisz się wcześniej rozejrzeć. Wieczór panieński i kawalerski mają być spontaniczne, ale żeby były udane, to nie można iść zupełnie na żywioł.

Wybieraj dobrze

Jeśli chodzi o najważniejsze elementy imprezy, to nie tylko nie należy zostawiać sprawy na ostatnią chwilę, ale jeszcze trzeba dobrze wybierać. Striptizerka na wieczór kawalerski to nie może być po prostu pierwsza z dziewczyn z internetu – tu trzeba tancerki erotycznej, która naprawdę czuje rytm i potrafi to wykorzystać. Klub? Jasne, ale ten, do którego zwykle chodzicie, niekoniecznie będzie najlepszym miejscem na wieczór panieński. Może warto podpytać o obsługę barmańską na imprezy zamknięte i tak dalej. Generalnie dobrym pomysłem jest zerknięcie w galerię striptizerów, to jak wyglądają tancerze erotyczni, opinie o barmanach czy cennik klubu – dzięki temu unikniesz później rozczarowań. Pamiętaj, że ważne imprezy rządzą się nieco innymi prawami niż zwykłe weekendowe wyjścia.

Z klubem nie pomożemy, ale z tancerzami i striptizerkami – zawsze

Gdybyśmy mogli, podpowiedzielibyśmy, który klub jest najlepszy, ale to nie nasza branża. Za to jeśli chodzi o najlepszych tancerzy erotycznych i najbardziej widowiskowe striptizerki na wieczór kawalerski, to w Army of Lovers wiemy o tym wszystko. Odezwij się, ustalimy daty, szczegóły pokazu, miejsca i razem zadbamy o to, żeby twój wieczór kawalerski lub panieński zyskały taką oprawę, na jaką zasługują.

Artykuł partnera