Trwa ładowanie proszę czekać ...

KS Tools - prezentacja oferty

22 października 2020 0

KS Tools to niemiecki dostawca narzędzi skierowanych zarówno do branży motoryzacyjnej, jak i sanitarnej. To firma, która jest w stanie zaoferować tak zwane inteligentne narzędzia – prawdziwie nowoczesne rozwiązania.

Oczekiwania klientów systematycznie rosną, zaskoczeniem dla nikogo nie powinno być więc to, że również firmowy asortyment jest regularnie poszerzany. Pojawiają się w nim nie tylko nowinki techniczne, ale i narzędzia rozwiązujące współczesne problemy instalatorów i mechaników. Dziś na asortyment KS Tools składa się już ponad 13 tysięcy pozycji. Mamy zatem do czynienia między innymi z narzędziami ręcznymi, narzędziami do branży motoryzacyjnej, narzędziami pomiarowymi, pneumatycznymi i przewodowymi, z wyposażeniem miejsc pracy, narzędziami sanitarnymi i instalacyjnymi, młotami i dłutami oraz z narzędziami ręcznymi i konstrukcyjnymi. Wszystkie te rozwiązania mają przynajmniej kilka cech wspólnych, wśród których na pierwszy plan wysuwa się wysoka jakość niezmiennie idąca w parze z niewygórowaną ceną. Nie można jednak nie docenić także sprawnie działającego serwisu oraz działu zajmującego się rozpatrywaniem reklamacji. Warto poznać więc bliżej tę markę zapoznając się tak z jej katalogami, jak i z innymi materiałami promocyjnymi.

Historia marki

Firma rozwinęła się błyskawicznie, co było niemałym wyczynem na rynku tak wymagającym, jak rynek niemiecki o sięgającej parę wieków wstecz tradycji przemysłowej. Na sukces złożyło się przy tym kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia umiejętność określenia we właściwy sposób, jakie są cele działania. Tu warto wspomnieć, że cele te są też konsekwentnie realizowane. Tym najważniejszym pozostaje wprowadzanie na rynek tylko takich produktów, o których można powiedzieć, że są innowacyjne. Firma dba jednak również o to, aby sami jej klienci mieli świadomość tego, jak ważna jest jakość poszczególnych wyrobów. Oczywiście, realizacja takiego celu stawia niemałe wyzwania, konieczne jest przecież nieustanne doskonalenie procesów technologicznych. Nie jest to jednak zadanie aż tak wymagające, aby nie podjąć się jego realizacji zwłaszcza, że świadomość znaczenia wysokiej jakości jest czymś naturalnym dla pracowników niemieckiej firmy. Prowadzi to na solidność charakterystyczną dla wszystkich poziomów, na jakich działa firma.

Gdy mówi się o przyczynach dynamicznego wzrostu KS Tools nie można zapominać też o tym, że mamy do czynienia z konsekwentną polityką tak w odniesieniu do rozwoju asortymentu, jak i firmowego zasięgi terytorialnego. Sama firma powstała zresztą stosunkowo niedawno, bo w roku 1992. Założono ją w mieście Offenbach i od samego początku stawiano przede wszystkim na te produkty, które będą interesujące dla przedstawicieli branży instalatorskiej oraz wodno-kanalizacyjnej. Już dwa lata później firma zmieniła siedzibę, a w roku 2002 powstał jej własny biurowiec powiązany z magazynem wysokiego składowania. Był to również czas poszerzania asortymentu, który stał się interesujący także dla osób zawodowo związanych z naprawą samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych.

https://narzedzia-esklep.pl/ks-tools-m41