Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak osiągnąć idealną linię w talii?

28 grudnia 2020 0

Magiczna linia talii nadaje kobiecej sylwetce lekkości, harmonii i seksualności. Ale jego obwód zależy nie tylko (i nie tyle) od całkowitej wagi, co od czynników dziedzicznych. Można w nieskończoność obracać hula-hoop i robić zakręty oddzielnie i nadal nie rozumieją, gdzie dokładnie zawiązać pas. To jest jeszcze bardziej skomplikowane z brzuchem, ale spróbujmy to rozgryźć.

STRATEGIA

Starając się o talię osy, należy pamiętać, że najpierw należy usunąć złogi tłuszczu na ścianie brzucha, a następnie wzmocnić mięśnie pleców i brzucha. Nie w odwrotnej kolejności! "Może się tu przydać wiele nowoczesnych metod", wyjaśnia Jana Chodnevich, wiodąca dermatokosmetolog w Klinice Estetycznej EMC. - seryjna liposukcja połączona z podnoszeniem fal radiowych jest nadal popularna. Spośród metod niechirurgicznych, kriolipoliza może być szczególnie podkreślona, gdy utrata tkanki tłuszczowej stanowi 25-30%, kawitacja ultradźwiękowa, ozonowanie i mezoterapia miejscowych złogów tłuszczu". Jeśli chodzi o marzenie wszystkich kobiet - płaski, obcięty brzuch - oprócz powyższych zabiegów sprzętowych czy iniekcyjnych, będzie on potrzebował kosmetyków do pielęgnacji domowej, opartych na substancjach wydalających płyny: kofeina, gorzka pomarańcza, wapń ... Pomagają również trzy proste zasady utrzymywania tonu abs: jeść mniej, pić więcej i prawidłowo oddychać. I w końcu, o hula hoop. "Hulahoop jest dobry jako część systemu", - wyjaśnia Evgeny Vanyukov, menedżer fitness w "World Class Capital City". - jest tylko ćwiczeniem, ale nie panaceum. Nie stworzy to idealnej linii w talii. Tak, to trochę masażu i nadwyrężenia na abs. Ale działa bardziej na elastyczność i grację ruchu. Widziałeś w cyrku kobietę, która skręca kilka obręczy na raz? Jej talia jest tak szeroka jak jej ramiona!"

Sprawdź promocje w drogeria natura!

PROCEDURY

LIPOSONIX, korekcja ciała Liposonix to nowe urządzenie do niechirurgicznej korekcji ciała. Jego zasadą działania są fale dźwiękowe, dzięki którym obiecuje szybko przywrócić płaski żołądek i harmonijną talię (koryguje także biodra, pośladki i inne części ciała). Już po pierwszym zabiegu objętość powinna zmniejszyć się o jeden rozmiar. Zazwyczaj ogranicza się to do jednego zabiegu. Aparat został pierwotnie stworzony właśnie do korygowania sylwetki, a nie do odmładzania czy podnoszenia skóry (co już było uważane za miły bonus), więc lekarze nazywają go "prawdziwym profesjonalistą" w rzeźbieniu idealnego tułowia. Tak więc, energia ultradźwiękowa jest kierowana do miejsc, w których gromadzą się adipocyty (komórki tłuszczowe) i niszczą je poprzez ich ogrzewanie. Zazwyczaj zabieg nie wymaga znieczulenia i nie wymaga specjalnego okresu rehabilitacji. Może jednak pojawić się pewien dyskomfort, który jest eliminowany przez znieczulenie miejscowe. Rezultat jest naprawdę widoczny od razu, a po czterech do sześciu tygodniach jest już więcej niż przekonywujący.

VIP LINE LIPO DUO, niechirurgiczna liposukcja Jeszcze jedno urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej, którego działanie opiera się na zasadzie kawitacji (od łacińskich cavitas - pustka, pęcherzyki) - tworzenia się pęcherzyków gazu, rozsadzania i niszczenia błon komórek tłuszczowych. Jaka jest specyfika tej cudownej maszyny? Po pierwsze, jest to efektywność, a po drugie, stopień bezpieczeństwa. VIP Line Lipo Duo jest w stanie obliczyć z dokładnością do mikronowego obszaru ekspozycji i nie dopuszcza fali ultradźwiękowej w tym samym punkcie dwukrotnie. Jeśli skierujesz urządzenie na już obrobioną strefę, po prostu je wyłączysz. Taka selektywność ataków pozwala uniknąć nierównomiernego usuwania tłuszczu i pojawienia się "deski do prania" po zabiegach. W tym przypadku nie są naruszone naczynia włoskowate, włókna nerwowe, gruczoły i organy wewnętrzne. Zalecany przebieg od 3 do 4 zabiegów w odstępach od 7 do 9 dni. Oprócz głównego celu - usuwania tłuszczu - istnieje również funkcja drenażu limfatycznego i żylnego kosmetycznego, który jest absolutnie niezbędny po każdej liposukcji sprzętowej.

LIPOFILING, odtwarzanie objętości przy użyciu własnego tłuszczu Chirurg plastyczny David Rubenovich Grishkian często opracowuje tradycyjne techniki chirurgiczne. Ostatnio intensywnie pracuje nad wypełnianiem ust - odbudową objętości z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Ma to bezpośredni związek z tematem modelowania postaci. Faktem jest, że tłuszcz pobierany podczas liposukcji może być wykorzystany do stworzenia sportowego, "pompowanego" konturu ciała. Wprowadza się go w miejscach docelowych z bardzo cienkimi kaniulami, a w celu uzyskania jak najlepszego szczepienia David Rubenovich czasami miesza różne rodzaje tłuszczu. Ale to nie jest jedyne know-how lekarza. Jego klinika jest w stanie wykonać liposukcję przy użyciu specjalnej technologii, co pozwala klientowi natychmiast uformować schludny, sportowy brzuch. Ta operacja plastyczna jest popularna nie tylko wśród kobiet, ale także wśród mężczyzn.

SPORTY

Pływanie na plecach, Piłates (król płaskiego brzucha), joga, a od tańca - salsa. Jeśli chodzi o praktyczne wskazówki dotyczące ćwiczeń w domu lub w klubie fitness, nie należy zbyt energicznie pompować absa, ponieważ przy zwiększonym obciążeniu mięśnie brzucha szybko rosną, a objętość talii odpowiednio wzrasta. Ponadto, pracując z mięśniami brzucha, należy angażować mięśnie antagonistów - mięśnie pleców. Tylko w tym przypadku postać będzie wyglądać symetrycznie i harmonijnie.