Trwa ładowanie proszę czekać ...

Zaskocz bliskich na święta. Oryginalne prezenty dla mamy i taty

31 października 2017 0

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowa okazja, aby obdarować najbliższych pięknymi upominkami. W prezencie gwiazdkowym można ofiarować rodzicom niezapomniane przeżycie, w postaci np.: nauki jazdy na nartach dla dwojga, kursu tańca bądź gotowania, masażu ciała dla pary czy seansu w grocie solnej.

Jazda na nartach dla dwojga

Narciarstwo to jedna z najpopularniejszych zimowych dyscyplin sportowych. Profesjonalny kurs jazdy na nartach dla dwojga to pomysł na prezent dla rodziców na święta. Lekcje z instruktorem to sposób na aktywne spędzanie czasu zimą, zarówno dla początkujących narciarzy, jak i takich, którzy chcą rozwinąć zdobyte już wcześniej umiejętności. Jazda na nartach wzmacnia mięśnie nóg i pośladków, poprawia krążenie krwi, a także dotlenia cały organizm.

Seans w grocie solnej

Pomysłem na prezent pod choinkę dla rodziców jest voucher na seans w grocie solnej. Mikroklimat, jaki wytwarza się w pomieszczeniu odpowiada nadmorskiemu. Przebywanie w grocie wyłożonej blokami solnymi zalecana jest w szczególności osobom przemęczonym oraz zmagającym się z chorobami górnych dróg oddechowych, niedoczynnością tarczycy, astmą, łuszczycą czy problemami z odpornością organizmu. Relaksacyjna muzyka i delikatne światło pomagają głęboko odprężyć się i uspokoić.

Kurs tańca dla pary

W prezencie gwiazdkowym rodzicom można podarować voucher na kurs tańca. Zabawa w rytmie muzyki i nauka kroków to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu po pracy. Zajęcia taneczne mogą stać się początkiem nowej wspólnej pasji. Kurs z profesjonalnym instruktorem daje szansę poznać różne style tańca, od tanga i walca po tańce latynoamerykańskie, jak: cha cha, rumba czy salsa.

Masaż ciała dla dwojga

W prezencie pod choinkę dla najbliższych można im ofiarować zabieg w salonie kosmetycznym. Relaksacyjny masaż ciała dla dwojga to rewelacyjny sposób na odpoczynek od codziennych obowiązków i zmartwień. Zabieg odpręży ciało, poprawi krążenie krwi, a także złagodzi bóle pleców.

Kurs gotowania

Kurs gotowania to pomysł na oryginalny prezent dla rodziców. Pod okiem doświadczonego szefa kuchni można poznawać tajniki różnych kuchni świata, np.: włoskiej, japońskiej, hiszpańskiej czy polskiej. Zajęcia kulinarne to też przyjemna forma wspólnego spędzania czasu wśród ludzi pasjonujących się gotowaniem. Kurs jest również okazją do zdobycia nowych umiejętności kulinarnych. Zajęcia kończą się wspólną degustacją własnoręcznie przygotowanych potraw.

Materiał partnera zewnętrznego