Trwa ładowanie proszę czekać ...

Oczyszczacz powietrza w garderobie - nowy sposób na odświeżone ubrania

17 czerwca 2022 0

Oczyszczacze powietrza stały się w wielu domach prawdziwymi must have, wszystko dzięki wysokiej skuteczność w filtracji powietrza, usuwaniu szkodliwych zanieczyszczeń, a także wielu innym ciekawym funkcją świetnie sprawdzającym się w każdym domu.

Oczyszczacze do powietrza Fellowes, z zaawansowaną jonizacją sprawdzą się w wielu wnętrzach. Jak wykorzystać je w garderobie? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Dlaczego warto mieć oczyszczacz powietrza we własnym domu?

Zaczynając od początku wymieńmy dlaczego w ogóle warto mieć oczyszczacz powietrza we własnym domu. Oczyszczacze powietrza to urządzenia, które skutecznie eliminują różne zawarte w powietrzu zanieczyszczenia, w tym wirusy i bakterie, ale także te pochodzące ze smogu, pyły zawieszone, które bardzo negatywnie oddziałują na organizm ludzki, zwłaszcza ten najmłodszy. Urządzenia takie jak oczyszczacze do powietrza Fellowes oprócz skutecznego filtrowania zanieczyszczeń, także jonizuje powietrze, co ma duży wpływ na neutralizację wirusów i bakterii, a także korzystnie wpływa na koncentrację i ogólne samopoczucie.

Filtracja powietrza chroni przed częstymi zachorowaniami na choroby układu oddechowego i nie tylko. Dobrze odfiltrowane powietrze pozytywnie wpływa również na zasypianie i zdrowy sen.  Wdychać czyste powietrze powinniśmy wszyscy bez wyjątku, a o to niestety w Polsce jest naprawdę trudno. Oczyszczacze powietrza są najskuteczniejsza metodą w walce ze szkodliwymi zanieczyszczeniami.

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC oczyszczacz z jonizatorem, w sypialni, salonie, ale i garderobie

Oczyszczacze do powietrza Fellowes, ze względu na dużą wydajność i powierzchnię oczyszczania można z powodzeniem umieścić w biurze typu open spece, przedszkolu, czy szkole, co nie znaczy oczywiście, że nie można ich zastosować również w warunkach domowych. Fellowes AeraMax Pro AM3S PC oczyszczacz z jonizatorem sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu w domu, można go również wykorzystać do odświeżenia ubrań w garderobie. Wszystko to dzięki zaawansowanej funkcji jonizacji powietrza, dzięki której eliminowane są wirusy, bakterie, drobnoustroje, patogeny, grzyby i drożdże na poziomie molekularnym. Wykorzystanie oczyszczacza powietrza do odświeżenia garderoby jest zatem jak najbardziej zasadne i skuteczne, ubrania będą świeższe, czystsze i pozbawione zanieczyszczeń, których nie widać gołym okiem.

Gdzie kupić Fellowes AeraMax Pro AM3S PC oczyszczacz z jonizatorem?

Choć popularność oczyszczaczy powietrza z roku na rok wzrasta nie wszystkie modele i nie wszystkich producentów, można zobaczyć na półkach sklepowych w popularnych elektromarketach. Do takich należą właśnie oczyszczacze do powietrza Fellowes. To zdecydowanie zaawansowane urządzenia, które można kupić jedynie w profesjonalnych sklepach z urządzeniami do filtracji powietrza.

Koszt modelu Fellowes AeraMax Pro AM3S PC oczyszczacz z jonizatorem to ok. 8055 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Artykuł partnera