Trwa ładowanie proszę czekać ...

Co daje strefa konsultantek Avonu?

10 września 2018 0

Od samego początku współpracy z firmą Avon każda osoba może liczyć na dostęp do specjalnej strefy, w której można między innymi znaleźć najważniejsze informacje oraz złożyć zamówienie.

Warto zatem poświęcić trochę czasu na zapoznanie się ze wszystkimi możliwościami jakie daje Strefa Konsultantki Avon, szczególnie że może się to okazać bardzo pomocne w rozkręceniu sprzedaży. Po zarejestrowaniu się jako konsultantka Avonu otrzymuje się hasło oraz login, które są niezbędne do zalogowania na wspomnianej stronie.

Proces składania zamówienia w Avonie

Dla osób, które nie mogą się doczekać aby złożyć swoje pierwsze zamówienie, najważniejszą funkcjonalnością z pewnością będzie ta związana z jego składaniem. Cały proces jest bardzo intuicyjny, więc na pewno nie pojawią się żadne problemy. Oprócz formularza do składania nowych zamówień, Strefa Konsultantki pozwala również przejrzeć wcześniejsze zamówienia, zapoznać się z informacjami o aktualnej kampanii, sprawdzić czas realizacji zamówienia czy też w razie potrzeby dokonać zwrotu nietrafionego zakupu. Ta ostania opcja może być świetnym argumentem podczas promowania kosmetyków i perfum marki Avon, bo nawet jeżeli osoba zamawiająca je u konsultantki nie będzie zadowolona z jakości kupionych towarów, to bez problemu może je zwrócić.

Najlepsze oferty na kosmetyki

Strefa Konsultantki to również możliwość korzystania z najlepszych ofert, które udostępnione są jedynie konsultantkom. Dzięki nim można uzyskać dużo niższe ceny i skorzystać z promocji związanych z klubem Avonu. Jest to również miejsce, w którym zostały zebrane najlepsze poradniki dla konsultantek chcących osiągnąć sukces w sprzedaży. Korzystając z tych informacji łatwiej będzie przekonać większą ilość osób do zamówienia biżuterii lub innych produktów z bogatej oferty marki Avon.

Szkolenia dla konsultantek

Same poradniki to jednak nie wszystko, gdyż w celu osiągnięcia sukcesu należy nieustannie dbać o własny rozwój. Umożliwi to zakładka dostępna w strefie dla konsultantek, w której znajdują się świetnie przygotowane szkolenia. Przede wszystkim powinny z nich skorzystać te konsultantki, które dopiero dołączyły do firmy i chcą, aby ich współpraca Avon układała się jak najlepiej. Ze względu na zróżnicowane materiały również doświadczone konsultantki mogą dowiedzieć się wielu nowych rzeczy, które przełożą się na większą sprzedaż.

Jak widać dostęp do strefy dla osób współpracujących z firmą Avon jest naprawdę przydatny i jeżeli ktoś jeszcze nie zapoznał się z jej możliwościami, to powinien to jak najszybciej nadrobić.

 

Artykuł sponsorowany