Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jaki prezent kupić na 40. urodziny dla męża?

6 kwietnia 2017 0

Prezent na 40. urodziny dla męża powinien przypominać mu, że wciąż jest młody i może spełniać swoje marzenia. Dobrym pomyłem jest kupienie mu sprzętu sportowego lub karnetu na siłownie, ekskluzywnego zegarka, biletu na koncert jego ulubionego zespołu czy wymarzonej gry komputerowej. Ciekawym rozwiązaniem jest także postawienie na prezenty, które pozwolą mu przeżyć niezapomnianą przygodę, np. lot samolotem, przejażdżka lamborghini czy ferrari lub skok na bungee.

Prezent na urodziny dla męża powinien być spersonalizowany. Najlepiej, jeśli będzie on pokazywał, że żona jest osobą, która najlepiej zna swojego partnera i wie, jaki upominek sprawi mu radość.

Aktywne prezenty dla mężczyzny

Prezenty dla niego niekoniecznie muszą być przedmiotem.  Dobrą opcją jest zafundowanie swojemu mężowi upominku w formie ekstremalnej przygody, np. lotu samolotem czy motolotnią, przejażdżki samochodem, o którym być może kiedyś marzył: BMW, ferrari czy lamborghini. Jeśli jest odważny warto postawić na: skok na bungee lub spadochronem.

Ekskluzywny zegarek na upominek

Zegarek jest atrybutem niemalże każdego dbającego o siebie mężczyzny. Tego typu prezent dla wielu ludzi stanowi informację o pozycji społecznej. Sprawdzi się on w roli upominku dla męża, gdy jego stary zegarek zaczął się psuć.

Sprzęt sportowy lub karnet na siłownię

Sprzęt sportowy lub karnet na siłownię jest dobrą opcją na prezent dla męża z okazji jego 40. urodzin, zwłaszcza jeśli nieustannie powtarza, że musi poprawić swoją kondycję. Warto rozejrzeć się za karnetami dłuższymi niż miesiąc. Natomiast, jeśli jest on zapracowany i nie ma czasu regularnie chodzić na siłownię, to warto zakupić mu sprzęt sportowy. Na początek najlepsze będą hantle i drążek do podciągania.

Gra komputerowa na prezent dla niego

Dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny na jego 40. urodziny jest także podarowanie mu wymarzonej gry komputerowej. Przed tym jednak warto upewnić się, że jego komputer spełnia wymagania techniczne. Jeśli jednak nie ma się pewności, jaką grę chciałby on dostać w prezencie, to najlepiej zapytać, o to jego najlepszego kolegę.

Bilet na koncert

Dobrym pomysłem na prezent dla 40-latka jest bilet na koncert jego ulubionego zespołu. Najlepiej wybrać taki, na którym jeszcze nie był, a bardzo o tym marzy. Mężowi lub partnerowi można podarować również bilet na festiwal, np. muzyki klubowej czy rockowej.