Trwa ładowanie proszę czekać ...

Auchan świętuje 25-lecie: rabaty, promocje i loterie

12 maja 2021 0

W ciągu 25 dni w Auchan odbędą się konkursy, loterie, festyny, a także rabaty na towary. Auchan Polska kończy 25 lat. Z okazji jubileuszu sieć przygotowała dla swoich klientów wiele wspaniałych okazji i ciekawych ofert. Będą one dostępne zarówno w zwykłych sklepach stacjonarnych, jak i online. Podczas akcji można nie tylko kupić okazje, ale także wygrać skutery, hulajnogi, rowery, bonusy i wiele innych nagród.

W ramach obchodów 6 maja uruchomiona została loteria, której pula nagród wynosi 1 mln zł. Aby wziąć w nim udział, klienci Auchan powinni:

  • zarejestrować się na stronie internetowej sieci do dnia 22 maja;
  • Podczas rejestracji należy przedstawić dowód zakupu (paragon) na dowolną kwotę w dowolnym rodzaju sklepu internetowego lub offline Auchan;
  • umożliwia rejestrację wielu czeków.

Do wygrania są kupony o wartości 50 zł i 100 zł. Nagroda główna, samochód, zostanie zlicytowana 26 maja.

W maju Auchan zorganizuje również festiwal żywności, w szczególności oferując około 1300 pozycji kuchni śródziemnomorskiej. Nie zabraknie również festiwalu kiełbasek, ciast, egzotycznych owoców, lodów i tym podobnych.

Ponadto do 6 czerwca można kupić maskotkę Auchan - pluszowego bobra - i tym samym pomóc potrzebującym dzieciom (3 zł z każdego sprzedanego bobra trafi do Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce).

Przypomnijmy, że maskotka została sprzedana w grudniu 2020 roku i w tym czasie udało się zebrać 224 000 zł. A żeby być na bieżąco ze wszystkimi dobrymi ofertami sieci, można przeglądać gazetki reklamowe Auchan.