Trwa ładowanie proszę czekać ...

Ciekawe ogłoszenie towarzyskie

4 maja 2020 0

Portale randkowe, na których można znaleźć swoją drugą połówkę, partnera randkowego lub po prostu przyjaciela, to miejsca które wciąż zyskuje nowych zwolenników. W zabieganym, współczesnym świecie mamy coraz mniej czasu na wieloetapowe randki, poznawanie siebie nawzajem, poszukiwanie na chybił trafił.

Serwis internetowy, gdzie możemy zostawić w formie ogłoszenia zaproszenie do swojego życia, przyspiesza cały proces, ale przede wszystkim, już na wstępie, ogranicza grono, do którego kierujemy informacje. 

Jak stworzyć zachęcające, a jednocześnie głęboko prawdziwe ogłoszenie na portalu ogłoszeń? 

Serwisy ogłoszeniowe wymagają, by załączone informacje opisujące użytkownika były esencjonalne, treściwe, ale przede wszystkim zachęcające. Jak w kilku słowach tworzących schemat opisu umieścić zachętę, która idealnie wpasuje się w oczekiwania drugiej strony? Część podanych informacji to typowe dane opowiadające o wyglądzie zewnętrznym. Najlepiej, zanim zacznie się wpisywać w serwisie, sformułować je na kartce tylko dla siebie. Dlaczego? Ponieważ właśnie w tym momencie sprecyzujemy również swoje oczekiwania. Jeżeli interesuje nas tylko przelotna znajomość na jeden wieczór wystarczą: wiek, wzrost, kolor oczu i włosów, można dodać jeszcze typ sylwetki, ale bez szczegółów.  

Kogo szukasz Ty?

Dokonując selekcji informacji o swojej osobie, które umieszczone będą np. w sekcji ogłoszenia towarzyskie pani pozna pana automatycznie diagnozujemy swoje oczekiwania względem partnera. Jeżeli poszukujemy osoby, z którą być może uda nam się stworzyć związek, w naturalny sposób poszerzamy nasze ogłoszenie na portalu. Staramy się zamieścić dane, które powinny zainteresować potencjalnego partnera, zwrócić jego uwagę, zainicjować ciekawość poznawania. Tworząc ogłoszenie wpisujemy wówczas wykształcenie, może ukończone szkoły, cechy charakteru, które wykreują nasz pełen obraz. Zwykle tutaj większość z nas wpisuje banalne stwierdzenia: nieśmiała, odważna, miła, towarzyska czy wesoła. 

Jeżeli naprawdę naszym celem jest znalezienie towarzystwa na chwilę, wówczas stosuje się zwykle cechy zapowiadające dobrą zabawę. To esencjonalny przekaz zachęcający do interakcji. Poszukując prawdziwego partnera, który pragnie tego samego, warto poszerzyć obraz swojej osoby o zbiór zainteresowań, które z kolei będą zachętą do długich i interesujących rozmów. Wpisujemy je w ogłoszenie w przekonaniu, że tylko osoby o podobnych zainteresowaniach  odpowiedzą na nie, ograniczając w ten sposób ryzyko nieudanej randki. 

Zainteresowania to nie tylko temat do rozmów, zwłaszcza podczas trudnych pierwszych, często nerwowych spotkań. To trochę wizja przyszłości i pomysł na wspólne przeżywanie świata. Dlatego umiejętnie sformułowany zbiór informacji może sprawić, że nasze ogłoszenie trafi do właściwej osoby, tej, która zostanie z nami na dłużej. 

Lepsza prawda czy fikcja?

Specjaliści technik randkowania zalecają zwykle trzymanie się prawdy podczas tworzenia swojego ogłoszenia. Jednak trzeba to robić w sposób kontrolowany. Nie opisujmy spraw, które nas denerwują, nie piszmy czego nie lubimy czy nie akceptujemy. Lepiej zostawić to przyszłej rozmowie i powolnemu budowaniu relacji. Zdecydowanie dużo ciekawsze jest powolne odkrywanie osobowości partnera, nawet wtedy, gdy nie wszystko nam się podoba. Dzięki temu poznajemy wzajemnie poziom tolerancji na odmienność charakterów. 

Materiał partnera zewnętrznego