Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pokaz mody na płycie lotniska

19 kwietnia 2016 0

pokaz mody na lotniskuNa lotnisku w Helsinkach zorganizowany zostanie pokaz kreacji najlepszych projektantów na pasie startowym lotniska podczas jedynego w swoim rodzaju fashion show.

Już od dekad świat mody jest związany z podróżami i ekskluzywną turystyką. W maju 2016 przedstawiciele obydwu branż będą mieli okazję spotkać się w ramach wydarzenia Match Made in HEL – wspólnego święta świata mody i branży turystycznej.

Finnair wraz z portem lotniczym w Helsinkach zamieni pas startowy nr. 2 w wyjątkowy wybieg dla modelek i modeli. Siedmiu najlepszych projektantów z Chin, Korei, Japonii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii i Finlandii zaprezentuje tam swoje kolekcje. Przedstawiciele świata mody przylecą na lotnisko w Helsinkach 24 maja 2016 r., by wziąć udział w tej niezwykłej imprezie.

“Wspólny splendor świata mody i podróży ma długą historię. Podróże lotnicze od dawna grały kluczową rolę w przepływie trendów modowych na całym świecie,” mówi Johanna Jäkälä, wiceprezes ds. marki i marketingu Finnaira. „Moda łączy i inspiruje ludzi, obserwujemy to na co dzień jako przewoźnik, którego połączenia łączą kontynent azjatycki z europejskim. Organizując wydarzenie Match Made in HEL chcemy uczcić sukces połączeń między Europą a Azją, a także promować najciekawszych projektantów z tych dwóch kontynentów.”

„Lotnisko w Helsinkach to kluczowy węzeł lotniczy w podróżach między Europą a Azją. Każdego dnia tysiące pasażerów przesiada się tam na samoloty do azjatyckich i europejskich celów podróży – jest to port lotniczy położony na najkrótszej trasie pomiędzy dwoma kontynentami. To miejsce jest też dla nas stałym źródłem inspiracji. Projektanci mody zarówno ze wschodniej jak i z zachodniej części świata spotkają się tam 24 maja na wyjątkowym pokazie mody zorganizowanym na pasie startowym” mówi Katja Siberg, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju Finavii, fińskiego operatora lotnisk.

Twórcy, którzy zaprezentują w Helsinkach swoje najnowsze kreacje zostali wyselekcjonowani tak, by pokazywane kolekcje reprezentowały najbardziej intrygujące i inspirujące trendy pojawiające się w azjatyckim i europejskim świecie mody. Nazwiska projektantów będą podawane do wiadomości w marcu i kwietniu i udostępniane na stronie internetowej kampanii Match made in HEL www.matchmadeinhel.com.

“Lotnisko w Helsinkach to niespotykana sceneria dla pokazu prac projektantów” mówi Tuomas Laitinen, dyrektor artystyczny SSAW Magazine, a zarazem kurator pokazu mody na helsińskim lotnisku. „Jestem podekscytowany, że mogę być częścią imprezy, która już w maju ściągnie do Helsinek najgorętsze nazwiska świata mody.”

Finnair i helsiński port lotniczy wspólnie oferują najdogodniejsze połączenia między Europą a Azją. Fiński przewoźnik lata obecnie do 17 azjatyckich i ponad 70 europejskich miast przez Helsinki. Lotnisko w Helsinkach wyrosło na duże europejskie lotnisko transferowe w azjatycko-europejskich podróżach lotniczych. Jest zaprojektowane pod kątem szybkich i łatwych transferów podróżujących. Podczas gdy Finnair powiększa siatkę połączeń do Azji, port lotniczy w Helsinkach prężnie się rozwija, by zapewnić bezproblemową obsługę ciągle rosnącej liczby pasażerów. W lecie 2016 Finnair będzie obsługiwać już 77 lotów do Azji tygodniowo z helsińskiego lotniska.

Kampania Match Made in HEL to wspólna inicjatywa Finnaira i lotniska w Helsinkach. Jej celem jest promocja fińskiego przewoźnika i portu lotniczego jako najlepszych partnerów oferujących szybkie i komfortowe połączenia między Azją i Europą.

Źródło: newsrm.tv