Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jakie sandały będą modne w tym sezonie?

12 kwietnia 2017 0

Gdy analizujemy kolekcje butów, jakie mają podbić ulice wiosną i latem 2017 roku, musimy zwrócić uwagę na to, że stawiają one albo na wygodę, albo na zmysłowość. Projektanci przekonują nas o zaletach nieco niższych obcasów i wyjątkowo cienkich szpilek, możemy więc podziwiać zarówno kobiece szpilki, jak i wyjątkowo subtelne czółenka. Jeśli zastanawiamy się nad tym, jakie sandały kupić, aby mieć pewność, że będą one rzeczywiście modne, w pierwszej kolejności powinniśmy zainteresować się tymi, dla których charakterystyczna jest płaska podeszwa.

Oczywiście, nie oznacza to, że są one rozwiązaniami na wskroś klasycznymi, ciekawym trendem są bowiem biżuteryjne sandałki stworzone właśnie z myślą o paniach, które tęsknią za kobiecymi detalami. Kamienie i metaliczne wykończenia możemy zresztą obserwować wśród propozycji wielu producentów, wiele wskazuje więc na to, że będą one jednym z najbardziej gorących trendów w tym sezonie. Jeśli chcemy być na topie, powinnyśmy zwrócić też uwagę na materiały, z jakich wykonane jest polecane nam obuwie. Tu na szczególna uwagę zasługują bardzo solidne, grube skóry, które jawią się jako najciekawsze w tym sezonie. Szczególnie modny okazuje się karmel zwłaszcza, jeśli występuje w połączeniu z czernią i bielą.

modne sandały

Jeśli jesteśmy zwolenniczkami rozwiązań, które rzucają się w oczy, z pewnością zaciekawią nas sandały wykonane na grubej, kontrastowej podeszwie. Jeśli posiadają one biały spód i czarną górę – możemy mieć pewność, że w naszym posiadaniu znalazł się właśnie hit sezonu. Innym typem sandałów, który nie zamierza wyjść z mody również w tym sezonie, są delikatne rzymianki. Buty sznurowane za kostkę, a do tego posiadające płaską podeszwę, nadal cieszą się dużym zainteresowaniem jeśli ten typ nie odpowiada nam ze względu na kształt naszej nogi, możemy skusić się na espadryle idealne zwłaszcza podczas zestawiania weekendowych stylizacji.

Modne są też rzymianki wykonane ze skóry zwłaszcza, że można je nabyć zarówno w wersji z piętą odkrytą, jak i zakrytą. Nie można zapominać również o zaletach, jakie posiadają rzymianki wyposażone w ćwieki, rockowe detale sprawdzają się bowiem każdego lata. A może trudno rozstać się nam z obcasami? Jeśli tak, możemy odetchnąć z ulgą. Wcale nie musimy tego robić, a i tak będziemy wyglądały znakomicie. Nie może być jednak inaczej, skoro o solidnych, szerokich obcasach mówi się jako o nadchodzącym hicie. Tu na szczególną uwagę zasługują niewielkie, kwadratowe obcasiki, optycznie wydłużające nogę, a jednocześnie bardzo wygodne. Szukając modnych odcieni warto stawiać na metaliczny kolor.

Artykuł powstał we współpracy z crazyshoes.pl