Trwa ładowanie proszę czekać ...

Modne trendy w manicure

28 lutego 2017 0

Mówi się, że paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Powinny być schludne, zadbane, ładnie pomalowane czy choćby i muśnięte odżywką do paznokci, dlatego warto, aby nasze paznokcie były ładne i przy okazji modne.

Rok 2016 przyniósł wniósł wiele nowości w trendach, od lakierów pastelowych po hybrydy czy paznokcie żelowe. W obecnym roku, wraz z końcem lata, ciepłe kolory na paznokciach ustępują miejsca tym chłodniejszym, czyli czerni, zarówno w postaci matowej i ze świecącymi drobinkami oraz różnym odcieniom czerwieni i bordo. Co raz więcej Pań odbywa kurs stylizacji paznokci, dzięki czemu mają większe możliwości i mogą wykonać wcześniej nieosiągalne wzory.

Coraz częściej na półkach sklepowych pojawiają się lakiery perłowe i holograficzne, czyli takie, które mienią się we wszystkich kolorach tęczy. Wykorzystywane są nie tylko na paznokciach hybrydowych czy żelowych ale też pod postacią zwykłego lakieru nakładanego na własną płytkę paznokcia, co daje równie wspaniały efekt. Jeśli któraś z Pań woli spokojniejsze stylizacje, wśród całej listy modnych trendów w manicure, swoje miejsce ma nadal kolor nude, khaki lub odcienie szarości.

Oczywiście nie tylko lakiery przeżywają swoją chwałę ale również wzroki czy naklejki na paznokciach, które będą prawdziwym trendem tego roku dla osób, które lubią przykuwać uwagę swoimi paznokciami. W 2017 roku modne będą asymetryczne łączenia barw i geometryczne kompozycje. Takie naklejki z łatwością można zakupić w drogeriach lub na stronach internetowych. To samo można powiedzieć o naklejkach z motywami zwierzęcymi lub plecionymi sweterkami. Ponadto, jeśli sami lubimy tworzyć modę na paznokciach, dobrym pomysłem będzie zakup szablonów do własnoręcznego pomalowania paznokci. Nie dość, że mamy przy tym dużo zabawy to i sami dobieramy i łączymy kolory jakie tylko można zapragnąć. Naklejki są szybkim sposobem na perfekcyjny manicure, warto pamiętać, aby efekt utrzymał nam się długo, odpowiednio nałożoną naklejkę powinniśmy pomalować na sam koniec lakierem nawierzchniowym.

Jeśli szukasz świeżych pomysłów na zjawiskowy manicure, zrób je sama! Podobnie jak w naklejkach, modnymi wzorkami będą również geometryczne wzory, które są łatwe do zrobienia. Kropki, kreski, łapacze snów. Połączone z ulubionymi i modnymi kolorami dadzą świetny i modny efekt. Również ombre stało się modnym wzorem już od roku 2016 aż po obecny. Może wyglądać jak np. estetyczna tęcza, w której kolory subtelne przechodzą z żółtego do zieleni.

Nie powinniśmy obawiać się zbyt dużej ilości brokatu, kosmatych wzorów, naklejek z motywem wilka czy dwukolorowych paznokci. Pamiętajcie, że to właśnie paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Powinny być zadbane, ładne a przede wszystkim modne.

Materiał partnera zewnętrznego