Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak wybierać bieliznę plus size?

30 grudnia 2019 0

 

Większość blogów i magazynów modowych uważa szczupłe ciała za jedyne normalne, ale jeśli jesteś pewną siebie kobietą o pełniejszych kształtach, zdecydowanie zignorować to nieporozumienie. Niewiele kobiet ma rozmiar zero, a najlepszą rzeczą jest zaakceptowanie wielkości posiadanego ciała i prowadzenie zdrowego stylu życia.

Bielizna damska xxl – nie rezygnuj z ładnych wzorów!

Ze względu na rozpowszechnione mity medialne, małe rozmiary bielizny stanowią większość w sklepach z bielizną, całe szczęście jednak moda xxl nabrała w ostatnich latach rozpędu i jest coraz więcej sklepów, takich jak https://tono.sklep.pl/, gdzie Panie plus size mogą znaleźć ładne wzory majtek czy staników.

Niezależnie od tego, co mówią czasopisma, powinnaś wiedzieć, że jesteś piękna i na pewno znajdziesz odpowiedni rozmiar bielizny dla siebie. Masz swoje atuty i możesz je podkreślić piękną bielizną w dużych rozmiarach. Kluczem jest znalezienie elementów bielizny, takich jak majtki plus size, które pasują do Twojego ciała. Zapoznaj się z kilkoma ważnymi wskazówkami, które pomogą Ci wybrać odpowiednią bieliznę dla swojego rozmiaru plus.

Jak wybrać bieliznę w dużych rozmiarach?

Przede wszystkim wybierz odpowiedni materiał. Dzisiaj liczba materiałów do produkcji bielizny jest nieograniczona, w przeciwieństwie do ostatnich dziesięcioleci, kiedy tradycyjne tkaniny, takie jak bawełna, dominowały wybór.

Najczęściej spotykane opcje (o ile nie jest to bielizna wyszczuplająca, która rządzi się swoimi prawami) to materiały takie jak:

  • satyna,
  • jedwab,
  • bawełna,
  • koronka,
  • poliester.

Pamiętaj jednak, że nie każdy materiał może ładnie wpasować się w wymagania sylwetki plus size. Musisz wybrać tkaninę, która będzie dla Ciebie właściwa, bez względu na to, czy chodzi o majtki, czy biustonosze duże rozmiary - jeśli chcesz stworzyć fajny wygląd i czuć się komfortowo. Satynowa i jedwabna bielizna jest najbardziej odpowiednia na specjalne okazje lub w dowolnym momencie, gdy masz ochotę na to, by nieco się rozpieścić. Z drugiej strony bawełna powinna być idealnym wyborem na co dzień, ponieważ jest łatwa w utrzymaniu i zapewni komfort przez cały dzień.

Materiał zewnętrzny