Trwa ładowanie proszę czekać ...

Portfel damski - mały, skórzany

13 czerwca 2022 0

Mały portfel damski ze skóry to jedna z wielu opcji portfeli dostępnych na rynku. Każda osoba nosi jakiś ze sobą, więc warto zainwestować w wybór.

Portfel damski

Małe portfele damskie skórzane to coraz częstszy wybór kobiet w czasie kupowania portfela. Jest to spowodowane nie tylko wytrzymałością portfela, lecz również szeroką ofertą, dostępną nie tylko w sklepach stacjonarnych.

Galanteria skórzana jest doceniana od wielu lat, lecz dopiero od pewnego czasu jej oferta stała się aż tak bogata pod kątem wzornictwa i kolorystyki. Jest to zasługa najnowszych, używanych do obróbki technologii.

W obecnych czasach portfel nosi właściwie każdy dorosły i większość dzieci – jest to podstawowy środek przenoszenia pieniędzy, który nawet w dobie cyfryzacji jest niezastąpiony. Powstało nawet wiele rodzajów portfeli, które łatwiej kobietom znaleźć w czeluściach torebki.

Pomimo wielu rodzajów portfeli i materiałów ich wykonania zdecydowanym liderem jest wciąż skóra, której największymi zaletami wcale nie jest piękne wykonanie czy kolor.

Skórzane portfele dla kobiet

Portfel skórzany damski o małych gabarytach to jeden z topowych projektów, za które bierze się bardzo wiele znanych marek. Wśród nich znajdziemy między innymi:

  • Markę Ochnik
  • Markę Wittchen
  • Markę Cavaldi
  • Markę Lorenti

Producenci skupiają uwagę na połączeniu unikalności z tradycyjnym zamysłem, dzięki czemu wiele portfeli wygląda jak nowoczesna „retro” wersja.

Warto wiedzieć, że wśród cieszących się największą popularnością są portfele skórzane w kolorze czerwonym. Nic więc dziwnego, iż bardzo wiele małych portfeli ze skóry dla kobiet jest w tym kolorze, często ozdobionym logo firmy, grawerem czy z dodatkiem innych kolorów np. czerni, która dodaje podstawowej barwie głębi.

Wiele portfeli posiada wewnątrz miejsca na karty czy zdjęcia. Jakkolwiek to pierwsze jest stosunkowo w każdym portfelu, niezależnie od wymiarów, tak to drugie występuje coraz rzadziej.

Mały nie znaczy gorszy

Małe portfele wbrew pozorom wcale nie oznaczają małej pojemności. Jeśli dobrze przemyślimy wybór nasz portfel zmieści znacznie więcej, niż moglibyśmy sobie wyobrazić.

Artykuł partnera