Trwa ładowanie proszę czekać ...

O niekonwencjonalnych biustonoszach słów kilka

13 października 2017 0

Praktycznie każda kobieta wie, iż wybór odpowiedniego biustonosza to wcale nie taka prosta sprawa. Podczas wyboru istotną rolę odgrywa wiele czynników. Najważniejszy z nich to odpowiednie dopasowanie świadczące o wygodzie. Źle dopasowany biustonosz może doprowadzić do przykrych konsekwencji zdrowotnych. Nie bez znaczenia jest także walor estetyczny, wszak bielizna to bardzo ważny element garderoby zwłaszcza dla przedstawicielek płci pięknej. Pośród klasycznych biustonoszy kłopot z doborem występuje rzadziej, jednakże nie każda sylwetka pozwala na wybór właśnie tej kategorii. W dzisiejszym tekście poruszymy tematykę biustonoszy alternatywnych, które szturmem podbiły jesienne wybiegi za sprawą najnowszej kolekcji prestiżowej marki Ewa Bien.

 

biustonosz

Biustonosze plunge

Kolekcja biustonoszy o kroju plunge to najnowsza propozycja renomowanej marki Ewa Bien. Jest to ukłon skierowany w stronę pań gustujących w rozwiązaniach niekonwencjonalnych. Czym wyróżniają się tytułowe biustonosze? Posiadają one bardzo specyficzny krój, którego znakiem rozpoznawczym jest zmniejszenie zabudowania pomiędzy miseczkami. Taka forma jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet preferujących pogłębione dekolty. Tego rodzaju biustonosz znakomicie sprawdzi się przy dekoltach typu „V”. Największym zainteresowaniem owej formy wykazują się panie posiadające nieco większy rozmiar piersi. Dotychczas propozycja ta była niszowa, jednakże kolekcja jesienno-zimowa Ewy Bien ukazała absolutnie innowacyjną formę kroju plunge z uwzględnieniem atrakcyjnego designu oraz niebanalnych rozwiązań kolorystycznych. Ta innowacyjna idea spotkała się z pozytywnym odbiorem pośród miłośniczek tego typu rozwiązań. Z kolekcją oraz szczegółami oferty można zapoznać się poprzez stronę internetową - https://ewabien.com/pl/biustonosze/push-up.html.

semi-soft

Biustonosze semi-soft

Jak sama nazwa wskazuje jest to biustonosz półusztywniany, który w ostatnim czasie zyskuje na coraz większej popularności. Różnice dotyczące tego rodzaju stanika w stosunku do rozwiązań powszechnych bynajmniej nie polegają na kroju, bowiem ten w przypadku biustonoszy semi-soft może być różny. Fundamentalna różnica polega na rodzaju zastosowanych materiałów. Staniki półusztywniane posiadają usztywnioną dolną część miseczki za pomocą wkładu gorseciarskiego, zaś jej górna część zwykle wykonywana z haftów, tudzież koronek pozostaje miękka. W opinii stylistów oraz ekspertów biustonosze typu semi-soft są znakomitym rozwiązaniem dla kobiet odznaczających się nieco większymi od standardowych rozmiarami piersi. Warto w tym miejscu powrócić do jesiennej kolekcji marki Ewa Bien, która biorąc pod uwagę zmieniające się trendy przygotowała wiele ciekawych propozycji związanych z typem semi – soft. Można się z nimi zapoznać pod następującym adresem - https://ewabien.com/pl/biustonosze/semi-soft.html.

Warto pamiętać, iż krój biustonosza powinien być dostosowany do kształtu oraz kondycji piersi. Nie bez znaczenia jest także rodzaj noszonego ubrania oraz odpowiednie wyeksponowanie kształtów. Dzięki najnowszej kolekcji wspomnianej marki kobiety posiadające specjalne wymagania w kwestii biustonoszy mogą spać spokojnie – ta propozycja z pewnością przypadnie im do gustu.

 

Artykuł sponsorowany