Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pomysły na bajkowy ślub na Sri Lance - poznaj uroki malowniczej wyspy

13 grudnia 2016 0

Piaszczyste, słoneczne plaże, szum Oceanu Indyjskiego i egzotyczne palmy to wymarzona sceneria do zorganizowania ceremonii ślubnej. Wielu osobom może się to wydawać niemożliwe, ale wystarczy odrobina zaangażowania i kilka ciekawych pomysłów, aby wziąć bajkowy ślub na Sri Lance. Warto też wziąć pod uwagę oferty biur podróży, które łączą wypoczynek z organizacją ślubu.

Pomysły na ceremonię zaślubin

Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, którego wygląd uzależniony jest od własnych preferencji. Decydując się na ślub na Sri Lance warto skorzystać z możliwości, jakie dają zachwycające krajobrazy, których nie da się wszędzie zobaczyć. Najpopularniejszym miejscem do organizacji ślubu są piaszczyste plaże nad oceanem, ale też dużą popularnością cieszą się ogrody pełne egzotycznych, wielobarwnych kwiatów. Nie można zapominać, że Sri Lanka to kraj położony na wyspie Cejlon, a więc w królestwie herbaty. Można wykorzystać tę okazję i zorganizować ślub właśnie na plantacji.

Oprócz rajskiej scenerii warto pomyśleć o urozmaiceniu ceremonii zaślubin folklorystycznymi akcentami. Obecność bębniarzy, występ tradycyjnego chóru dziewczęcego czy tancerzy stworzy niepowtarzalny klimat i niezapomnianą atmosferę. Natomiast dla par, które nie boją się odważnych pomysłów, oryginalną propozycją jest przyjazd na miejsce ślubu na słoniu.

Coraz więcej biur podróży oferuje wyjazdy połączone z organizacją ślubu. To duże ułatwienie dla państwa młodych, ponieważ to biuro zajmuje się załatwianiem większości formalności i pomaga wyprawić ceremonię. Dzięki temu nie trzeba się martwić, np. o obecność polskojęzycznego asystenta. Chcąc skorzystać z tego rodzaju oferty, która łączy wypoczynek z ceremonią zaślubin na Sri Lance, warto odwiedzić stronę: http://www.um24.pl/strona/slub-za-granica/sri-lanka. Znaleźć tu można przydatne informacje na temat organizacji ślubu, niezbędnych formalności, a także pomysłów na temat miejsca na magiczną podróż poślubną.

Dwa w jednym, czyli ślub z podróżą poślubną

Zalety ślubu na Sri lance to nie tylko niezapomniane widoki i lokalne atrakcje, ale też możliwość odbycia podróży poślubnej w tym samym miejscu, w którym zorganizowano ceremonię lub na sąsiednich Malediwach. Skorzystanie z oferty biura podróży pozwala na połączenie ślubu z wypoczynkiem i zwiedzaniem.

Zarówno Sri Lanka, jak i cały Cejlon oraz Malediwy, które dzieli od wyspy tylko godzina lotu, to miejsca idealne na błogi wypoczynek oraz aktywne zwiedzanie. Po bajkowej ceremonii zaślubin można wybrać relaks na piaszczystej i gorącej plaży, a kolejne dni spędzić na poznawaniu uroków Cejlonu. Dżungla, buddyjskie świątynie, kolonialna architektura, Lwia Skała czy sierociniec dla słoni w Pinnaweli to tylko ułamek tego, co warto zobaczyć na wyspie.

Ślub na Sri Lance to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym marzy się wyjątkowa ceremonia w bajkowym plenerze otaczających plantacji herbaty albo bezkresnego, błękitnego oceanu. Marzenie każdego miłośnika podróży i prawdziwej egzotyki.