Trwa ładowanie proszę czekać ...

Babski wypad do SPA

22 czerwca 2017 0

Baby, ach te baby… Ciśnie się na usta. Ale przecież przedstawicielki płci pięknej także muszą mieć coś od życia. Warto docenić ich codzienną ciężką pracę, która czasem umyka męskiemu oku. Jak ją wynagrodzić? Pomysłów jest wiele, jednak nie wszystkie muszą trafić w gusta często – umówmy się -wybrednych pań. Jedną z uniwersalnych propozycji, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy kobiety jest babski wypad do SPA.

Spa na Mazurach

Najbardziej odpowiednim miejscem w którym można zaznać spokoju i harmonii ducha oraz rzecz jasna ciała są tereny rekreacyjne otoczone wodą, lasami i wszechobecną przyrodą. Miejsc takich w naszej pięknej Polsce nie brakuje, jednak duża część z nich została aż nadto spopularyzowana co więżę się komercją i chaosem – a przecież tego chce się uniknąć. Jednym z miejsc zachowanych na mapie, które cechuje się pełnym korzystaniem z doznań fundowanych przez naturę są Mazury. To urokliwe miejsce odznacza się przepięknym krajobrazem, świeżym powietrzem oraz ciekawą kulturą. Do najbardziej prestiżowych salonów odnowy biologicznej należą Pałac Mortęgi w którego ofercie poza ekskluzywnym wypoczynkiem w iście królewskim stylu można się zregenerować poprzez rozmaite masaże, zabiegi ciała i twarzy, saunę, łaźnię parową i przejażdżki konne po jakże urokliwej okolicy. Atrakcją obiektu są trzy gabinety zabiegowe, a także pokój relaksu, który zapewnia wysokie odprężenie. Dla najmłodszych przewidziano mini zoo, oraz zabawy z animatorkami. Drugim niesłychanie urokliwym ośrodkiem SPA jest Mikołajki Resort&Spa ulokowany w Mikołajkach. Zaciszne miejsce pośród mazurskich jezior sprawia, oraz nowoczesny i przytulny zarazem wystrój sprawia, że relaks w tym miejscu będzie stał na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługuje rozbudowany kompleks SPA w skład którego wchodzi sześć gabinetów oferujących zabiegi ciała i twarzy, a także różne rodzaje masażu, gabinety manicure i pedicure, basen, saunę, gabinet rekreacyjny przeznaczony do wypoczynku oraz specjalnie przygotowany gabinet VIP z wydzieloną wanną. Zabiegi oferowane paniom zapewniają witalność, siłę, zachowanie dobrej formy ciała oraz odprężenie i spokój umysłu wespół z towarzystwem mazurskiej natury. Taki hotel spa na mazurach jest propozycją ekskluzywną – o najwyższym z możliwych standardzie.

Hotel spa

To miejsce oferujące usługi relaksacyjne, regeneracyjne oraz odnowy biologicznej. Celem pobytu jest maksymalne zregenerowanie sił fizycznych oraz poprawa kondycji psychicznej. Sam skrót SPA oznacza z łaciny – „Sanitas per aquam”, czyli zdrowie przez wodę. W coraz szerszej gamie ofert poszczególnych hoteli można spotkać pakiety zabiegów dedykowane pod kątem płci, wieku, stanu zdrowia i naturalnego leczenia ewentualnych schorzeń. W strukturach personelu można spotkać wysokiej klasy specjalistów takich jak kosmetolodzy, dietetycy, masażyści, rehabilitanci, fryzjerzy, czy animatorzy gwarantujący rozrywkę nie tylko dzieciom. Ceny są zróżnicowane i zależą od objętości oraz przeznaczenia danego pakietu – nie są jednak przesadnie wygórowane, co świadczy o tym, że na pobyt w spa stać praktycznie każdego. Poza znakomitą niespodzianką pobyt w spa w gronie kobiet z pewnością doda wigoru i pozwoli zapomnieć o stresach dnia codziennego. Stara prawda mówi – kto, choć raz był w spa, będzie tam wracał nieustannie. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z niesłychanie malowniczą scenerią Mazur.

Materiał zewnętrzny