Trwa ładowanie proszę czekać ...

Maski do włosów Garnier

8 sierpnia 2016 0

Maska do włosów to kosmetyk, który gdy jest dobrze dobrany, pozwala na szybkie i skuteczne odżywienie włosów. Działa intensywniej jak odżywka i jest określany zastrzykiem drogocennych substancji. W artykule przedstawiamy trzy maski marki Garnier. Sprawdź, do jakich włosów dedykowana jest każda z nich i wybierz najlepszą! Zdrowe, piękne włosy są w zasięgu Twojej ręki.

Dlaczego warto stosować maskę na włosy?

Jeśli Twoje włosy są skłonne do zniszczeń sam szampon Ci niestety nie wystarczy. Jego rola ogranicza się wyłącznie do oczyszczenia włosów, czyli pozbycia się z ich powierzchni sebum, kurzu i innych zanieczyszczeń, a także kosmetyków stosowanych do stylizacji, np. pianki czy lakieru. Oczywiście jest to bardzo ważna funkcja, jednak istotne jest, aby dodatkowo zaopatrzyć się w maskę do włosów! Produkt ten dogłębnie odżywi włosy, nawilży je i zregeneruje. Ciekawe propozycje znajdziesz w ofercie masek do włosów Garnier!

Intensywnie działająca maska Grow Strong

Ta maska polecana jest dla tych z Was, które borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, brakiem intensywnego i pełnego blasku koloru oraz szorstkością kosmyków. Produkt zawiera cenne składniki odżywcze odpowiedzialne za uzupełnienie ubytków w strukturze włosa, dzięki czemu stają się one gładkie i miękkie. Dodatkowo Twój dotychczasowy kolor włosów zyska nowego wymiaru! Stanie się intensywny, nasycony i pełny głębi. Włosy zostaną nawilżone, odżywione i całkowicie zregenerowane. Zadowalające efekty zauważysz już po pierwszym użyciu maski!

Głęboko odbudowująca maska Goodbye Damage

Jeśli masz mocno zniszczone włosy, postaw właśnie na tę maskę. Została ona stworzona specjalnie dla włosów znacznie osłabionych. Regularne stosowanie tej maski nawilży Twoje włosy, zregeneruje je na poziomie strukturalnym, odbuduje na poziomie komórkowym, a także wygładzi zewnętrzną powierzchnię i scali rozdwojone końcówki. Pamiętaj, że bardzo zniszczonych włosów nie da się zregenerować przy pomocy jednego kosmetyku, nawet gdy jest bardzo skuteczny. Garnier stworzyło specjalną linię produktów do bardzo zniszczonych włosów - Goodbye Damage. Pochodzi z niej właśnie opisana maska, a dodatkowo znajdziesz w niej - szampon, odżywkę, spray i olejek.

Głęboko odżywcza maska Garnier Fructis

Panie z długimi i/lub cienkimi włosami doskonale znają problem oklapłych włosów. Wydaje się ich mniej i prezentują się nieświeżo. Jeśli Ty również nieudolnie starasz się zwiększyć objętość włosów, wybierz Maskę głęboko odżywczą Garnier, która doda Twoim włosom niebanalnej objętości i gęstości. Fryzura będzie bujna i niezwykle sprężysta. Źródłem skuteczności produktu jest molekuła Fibra-Cylane, która otula każdy kosmyk i zwiększa jego objętość.

Jak jeszcze dbać o włosy?

Dobry szampon i maska do włosów to podstawa pielęgnacji nie tylko zniszczonych, ale także zdrowych włosów. Ważne jest, aby nie polegać tylko na produktach, ale w swoją codzienność wcielić pielęgnacyjne nawyki, które nie przyczynią się do pogorszenia stanu włosów, ale będą sprzyjały ich pięknemu prezentowaniu się. Zadbaj zatem, by jak najdelikatniej obchodzić się z włosami, myć je wtedy, gdy wymagają odświeżenia i nie spinaj w mocne kucyki czy koki, które osłabiają i sprzyjają wypadaniu włosów. Dodatkowo chroń je przed słońcem i mrozami, a w razie potrzeby zaopatrz się w wiele innych (niż tylko szampon i maska) kosmetyków do pielęgnacji włosów. Znajdziesz je w ofercie marki Garnier! Śmiało możesz wybierać między wysokiej jakości odżywkami, sprayem na rozdwojone końce czy też olejkiem termoochronnym, podczas gdy często używasz prostownicy. Odwiedź stronę Garnier i zdecyduj się na dobre kosmetyki do pielęgnacji włosów!

Materiał partnera zewnętrznego