Trwa ładowanie proszę czekać ...

Farbowanie inoa - sposób na piękne blond włosy!

28 sierpnia 2017 0

Suszenie, prostowanie czy kręcenie włosów sprawia, że ich kondycja pozostawia wiele do życzenia. Również koloryzacja często powoduje, że stają się osłabione, przesuszone czy łamliwe. Jednak istnieje farba, dzięki której koloryzacja nie tylko wpływa na kolor włosów, ale także je odżywia i pielęgnuje! Sprawdź, na czym polega farbowanie inoa.

Farbowanie włosów na blond

Włosy blond to marzenie wielu kobiet, jednak nie zawsze warto za wszelką cenę zmieniać odcień. Aby zmiana nie wyglądała nienaturalnie, dobrze jest farbować włosy maksymalnie o dwa odcienie jaśniej czy ciemniej niż obecny kolor. Istnieje wiele odcieni blondu, co sprawia, że ten kolor pasować może niemal do każdej z pań. Kobiety o ciepłym typie urody ładnie wyglądają właśnie w ciepłym odcieniu blondu, natomiast te o chłodniejszym typie analogicznie korzystniej wyglądać będą w chłodnym odcieniu blondu. W przypadku koloryzacji na blond, istnieje ryzyko tego, że otrzymany kolor będzie różnić się od tego, który chciało się uzyskać. Dlatego należy używać dobrych farb, a najlepiej też udać się do fryzjera zamiast robić to samodzielnie w domu. Często też przed zmianą koloru włosów z ciemniejszego na blond, należy najpierw rozjaśnić włosy.

Chłodny blond

Chłodny blond to odcień, który cieszy się dużą popularnością. Pasuje do pań o chłodnym typie urody, czyli tym, które mają naturalnie czarne, ciemnobrązowe lub popielato blond włosy, a ich oczy są ciemnobrązowe, ciemnozielone, ciemnoniebieskie czy w odcieniu ciemnego koloru orzecha. Farbując włosy na chłodny blond, uzyskasz kolor popielaty, platynowy, mroźny, siwy czy perłowy. Koloryzacja włosów przez profesjonalistów na chłodny blond gwarantuje brak żółtych refleksów, podkreślenie fryzury, elegancję oraz rozjaśnienie twarzy, które spowoduje, że będziemy wyglądać młodziej. Wybierając produkty z linii INOA Blond Resist, zapewniamy włosom dokładne krycie, długo utrzymujący się kolor oraz ich pielęgnację, która sprawi, że po koloryzacji włosy będą bardziej miękkie, błyszczące i odżywione! Farbowanie Inoa to sposób na uzyskanie idealnie chłodnego blondu.

Zalety farbowania Inoa

Wiele czynników wpływa na to, że rezygnujemy z farbowania włosów, mimo tego że pragniemy odmiany na głowie. Przede wszystkim boimy się, że włosy po koloryzacji będą zniszczone albo że kolor, który uzyskamy, będzie znacząco różnić się od tego, jaki sobie wymarzyliśmy. Co więcej, niektóre farby do włosów zawierają amoniak, który podrażnia skórę, przez co może wywołać reakcje alergiczne oraz ma drażniący i nieprzyjemny zapach. Coraz więcej producentów odchodzi od dodawania amoniaku do farb, dzięki czemu koloryzacja nie jest szkodliwa dla skóry głowy oraz włosów. Farby inoa z gamy Blond Resist nie zawierają amoniaku, jednak nie jest to ich jedyna zaleta. Oprócz tego:

  • sprawiają, że włosy po koloryzacji są miękkie i odżywione
  • pokrywają do 100% siwych włosów
  • utrzymują się nawet przez 6 tygodni
  • pozwalają uzyskać jednolity i długotrwały kolor
  • dbają o kondycję skóry głowy
  • nie niszczą struktury włosa
  • nie mają zapachu
  • ich skład bazuje na olejkach

Jeżeli chcesz ufarbować swoje włosy w sposób profesjonalny, długotrwały i zapewniający pielęgnację włosom, wybierz koloryzację inoa od L'Oréal Professionnel, która dostępna jest w Salon Expert.

 

Materiał zewnętrzny