Trwa ładowanie proszę czekać ...

Soczewki oraz okulary progresywne

30 lipca 2020 0

Zaburzenie widzenia to dość powszechne schorzenie na świecie. Według ekspertów tylko z jedną wadą wzroku zmaga się już ponad 1,6 miliarda osób. Powody oczywiście są różne i często uwarunkowane genetycznie. Najczęściej jednak problemy z widzeniem pojawiają się po 40. roku życia, czyli tzw. starczowzroczność. Wynika ona z naturalnego procesu starzenia się organizmu i objawia się głównie trudnościami w widzeniu z bliska, ale też z oddali. To sprawia, że do wielu codziennych czynności, jak np. czytanie, prowadzenie samochodu czy praca na komputerze, potrzebne są aż dwie pary okularów.

W takim wypadku idealnym rozwiązaniem stają się soczewki lub okulary progresywne. Wada korygowana jest dzięki specjalnym szkłom progresywnym, które zapewniają pełną ostrość widzenia niezależnie od odległości. Każde ze szkieł podzielone jest trzy strefy. Górna odpowiada za prawidłowe widzenie obiektów w oddali, środkowa pozwala na komfort w odległościach pośrednich, natomiast dolna część umożliwia dobrą ostrość przy patrzeniu na przedmioty z bliska. Nie ma więc tutaj potrzeby inwestowania w dwie, osobne pary oprawek. 

Poniżej prezentujemy zbiór praktycznych informacji związanych z ofertą okularów progresywnych dostępnych w naszym salonie optycznym w Krakowie. 

Korzystna cena

Oferujemy bogaty wybór szkieł progresywnych, które będą dostosowane do potrzeb każdego klienta. Po przeprowadzeniu rozmowy, nasi Eksperci prezentują najkorzystniejszą ofertę w oparciu o indywidualne potrzeby, jak i budżet.

Najwyższa jakość

W naszym salonie oferujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości szkła progresywne. Bazujemy tylko na sprawdzonych i innowacyjnych technologiach, zapewniających najlepszą jakość widzenia. Decydując się na zakup okularów w naszym salonie, mają Państwo gwarancję udanego zakupu. Dla Państwa komfortu, szkła progresywne podlegają gwarancji nawet do 3 lat. Dowiedz się więcej na https://avm4you.pl/okulary-progresywne/b_avxm >>

Idealne dopasowanie

W wyborze idealnych szkieł pomoże Państwu nasz specjalista, a sam proces jest bardzo przyjemny i szybki. Okulary będą odpowiednio dostosowane do fizjologii oka, a także aktualnych potrzeb związanych z korekcją. Jeśli mimo tego pojawi się uczucie dyskomfortu podczas używania szkieł, mają Państwo możliwość wymiany szkieł progresywnych do 30 dni. Jest to całkowicie bezpłatne. 

Profesjonalne podejście do klienta

Każdy zakup szkieł progresywnych jest poprzedzony specjalnym, indywidualnym wywiadem. To pozwala nam dopasować szkła, które będą odpowiadać potrzebom pacjenta. Do pracy, do czytania, do uprawiania sportu, jazdy samochodem - w każdym wypadku doradzimy takie okulary, które zapewnią Państwu pełen komfort ich użytkowania. 

Stosujemy nowoczesną technologię pomiaru, dzięki której uwzględniamy indywidualne parametry, jak fizjologia oka czy dopasowanie oprawek do kształtu głowy.

Okulary progresywne mogą znacząco wpłynąć na komfort państwa funkcjonowania w życiu codziennym. To nowoczesne i zdrowe dla oka rozwiązanie, które cieszy się coraz większym uznaniem. Zachęcamy do rozważenia oferty. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu.