Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze akcesoria erotyczne

6 listopada 2019 0

Chcesz raz na zawsze pożegnać nudę w sypialni? Marzysz o tym, żeby zwiększyć satysfakcję swoją i swojego partnera? Zmień jakość swojego życia erotycznego. Pomogą ci w tym niepozorne akcesoria dzięki którym w twoim łóżku już nigdy nie powieje nudą. Oto kilka najgorętszych erotycznych gadżetów.

Wibrujący sposób na grę wstępną

Gra wstępna to najważniejszy element udanego seksu. To właśnie ona rozbudza zmysły, zbliża do siebie partnerów i sprawia, że krew zaczyna krążyć coraz szybciej, budując przyjemne napięcie. Ciekawą inspiracją do gry wstępnej jest użycie wibratorów. Na rynku dostępnych jest wiele wibratorów o różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Dla par, które chcą poczuć prawdziwe wibracje podczas gry wstępnej świetną propozycją są specjalne modele na palec. Przed zakupem tego gadżetu erotycznego upewnij się, że posiada on wszystkie potrzebne atesty i jest wykonany z silikonu medycznego. 

A może książka?

Dla większości z nas książka kojarzy się raczej ze szkołą a nie z sypialnianymi fajerwerkami. Są jednak lektury, które przewrócą twoje erotyczne życie o 180 stopni. Beletrystyka erotyczna to jeden z największych trendów ostatnich lat na rynku wydawniczym. Przeszukaj internet, odwiedź księgarnię i wybierz „niegrzeczną” książkę. Możecie ją sobie czytać na zmianę ze swoim partnerem a następnie zainspirowani losami bohaterów przenieść literackie pomysły do swojego łóżka. Dobra zabawa gwarantowana.

Kajdanki i opaski na oczy

Chcesz zafundować sobie niezapomniany seks? Załóż opaskę na oczy. Wyłączenie wzroku powoduje silniejsze pobudzenie innych zmysłów. Niewinna opaska, która osłoni twoje oczy pozwoli Ci na silniejsze odczuwanie innych bodźców fundowanych przez partnera. Większość tego rodzaju akcesoriów erotycznych to prawdziwe perełki estetyczne. Wykonane z ciemnej dobrej jakości koronki wiązane gładką tasiemką albo trochę bardziej masywne jedwabne zakrywające część twarzy pozwolą ci poczuć luksus, piękno oraz tajemniczość. 

Opaska to za mało? Kajdanki są propozycją dla naprawdę odważnych par. W zależności od twoich upodobań możesz wybrać sympatyczne kajdanki z różowym futerkiem, masywne policyjne lub drapieżne skórzane. Ten rodzaj akcesoriów erotycznych gwarantuje wiele niezapomnianych i oczywiście niegrzecznych zabaw w sypialni. 

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa! Włącz wyobraźnię! Popraw jakość swojego życia erotycznego! Razem ze swoim partnerem udaj się na poszukiwanie akcesoriów erotycznych i wprowadź do swojej sypialni jeszcze więcej namiętności. 

Materiał partnera zewnętrznego