Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak urozmaicić życie łóżkowe?

20 lipca 2016 0

Dla każdego prawdziwego mężczyzny jedną z najważniejszych umiejętności w życiu jest zdolność do pełnego zaspokojenia partnerki. Często bywa jednak tak, że oczekiwania to jedno, a z ich realizacją potrafi być naprawdę różnie. Nie ma się jednak czego wstydzić - nikt z nas nie urodził się perfekcyjny i czasem warto pobrać kilka lekcji od bardziej doświadczonych. A tak już zupełnie szczerze, to najlepiej zająć się praktyką, a nie teorią, lecz solidne podstawy na temat tego, co liczy się w łóżku mogą znacznie Ci w tym pomóc!

Monotonia w łóżku

Kilka lat temu ogromną popularnością cieszyła się książka, której tytuł sugerował, że kobieta i mężczyzna pochodzą z dwóch różnych, dosyć odległych od siebie, planet. Psychologami nie jesteśmy, lecz jeżeli chodzi o życie łóżkowe to potrzeby faceta i kobiety są od siebie bardzo odległe! W 99% przypadków faceci są wyjątkowo prości w obsłudze - do przyjemności niewiele nam potrzeba i ta zasada dotyczy zarówno ilości czasu spędzonego na miłosnych igraszkach, jak i wachlarza czynności. Z tego powodu, wielu z nas jest usatysfakcjonowanych swoim życiem erotycznym i łatwo nam osiągnąć spełnienie, nawet jeżeli nasza miłość jest taka sama przez 365 dni w roku. Jeżeli jednak zadajesz sobie pytanie pod tytułem “jak być lepszym w łóżku”, to warto zdawać sobie sprawę z tego, że czasem warto nieco podkręcić atmosferę w sypialni! Co jak co, kobiety nie znoszą nudy w łóżku, a nawet jeżeli Twoja partnerka nie zgłasza zastrzeżeń do jakości Waszego pożycia, to wcale nie oznacza to, że nie powinieneś czegoś poprawić!

Ciekawszy seks

- "Zaraz, zaraz"... - powie wielu z Was. A po co właściwie cokolwiek zmieniać, skoro mi się podoba? Cóż, miły Panie, pamiętaj o tym ze w seksie nie liczysz się tylko Ty, lecz także druga strona i, tak w razie czego, jej poziom satysfakcji w łóżku wpłynąć może również na Twoje zadowolenie. Nie oszukuj sam siebie - na pewno nie osiągnąłeś jeszcze wszystkiego w kwestiach łóżkowych i chciałbyś spróbować czegoś więcej. Nie pozwól temu leniowi który żyje wewnątrz Ciebie na zniweczenie Twoich wysiłków - zamiast tego, postaw na jakieś urozmaicenie w łóżku. Inwencja twórcza należy do Ciebie, bo to Ty wiesz, czego pragniesz i czego może oczekiwać Twoja kobieta. Tylko uwaga - choć mamy równouprawnienie, to w pewnych kwestiach kobiety są raczej staromodne i to one oczekują od faceta by wyraził swoje oczekiwania. Postaraj się zakomunikować swoje potrzeby i wyrazić marzenia w jakiś delikatny sposób, a Wasze życie łóżkowe na pewno nabierze rumieńców! I jeszcze jedno - zadowolona kobieta na pewno jeszcze częściej będzie inicjować seks z własnej woli! Zatem, jakby nie patrzeć, to idealna sytuacja na to by mieć jeszcze lepszy i znacznie ciekawszy seks. Nie bój się zakomunikować swoich potrzeb partnerce - w tej sytuacji to Ty zawsze wygrywasz

I rada na koniec

Każdego faceta kiedyś może dopaść brak siły na seks - to nie jest nic wstydliwego! Zmęczenie, znużenie, często również trochę za dużo alkoholu i możesz nie mieć zbytnio siły na wykazanie inicjatywy w łóżku. Nie wolno Ci jednak pozostawić partnerki samej sobie - to wstyd! Zawsze miej przy łóżku jakiś suplement diety wzmagający potencję - tego rodzaju środki działają szybko, a co najważniejsze wyjątkowo skutecznie. Możesz je kupić w każdej aptece bez recepty, a także w coraz większej liczbie drogerii czy nawet sklepów spożywczych. I nie ma co się zastanawiać nad tym, czy branie tego rodzaju środków przystoi facetowi. Ostatecznie, gdy zachorujesz na grypę lub boli Cię głowa to raczej nie zastanawiasz się nad tym, czy wziąć tabletkę, prawda?

Materiał partnera zewnętrznego