Trwa ładowanie proszę czekać ...

Czy to zdrada?

8 grudnia 2016 0

Jeśli Twój partner zachowuje się inaczej niż dotychczas, wraca później z pracy, ma coraz częstsze wyjazdy służbowe, zaczął dbać o swój wygląd, gdy dzwoni do niego telefon wychodzi do innego pokoju, ma nowe hasła w komputerze, to znak, że prawdopodobnie Cię zdradza. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy jego zachowanie faktycznie świadczy o zdradzie, zacznij mu się uważniej przyglądać.

Zazwyczaj osoby, które zdradzają zachowują się szablonowo. Do typowych zmian w zachowaniu zaliczają się:

- zmiana garderoby

- przejście na dietę odchudzającą

- wydłużone pobyty w pracy

- częste wyjazdy na weekendy

- brak kontaktu i zainteresowania seksem

- nie wykazywanie zainteresowania rodziną i dziećmi

- wykręcanie się ze wspólnych wyjść, brak uczestniczenia w spotkaniach rodzinnych

- zmiana haseł w telefonie i komputerze

- chowanie telefonu

Jeśli podejrzewasz zdradę, sprawdź czy osoba przebywa rzeczywiście tam, gdzie deklarowała. Możesz to zrobić w dwojaki sposób. Pierwsze to udanie się w miejsce, gdzie dana osoba miała przebywać, a drugie to sprawdzenie rachunków i paragonów. Jeśli osoba miała przebywać w Warszawie, sprawdź czy faktura za paliwo z tego okresu nie jest przypadkiem z Krakowa. Jeśli już uda Ci się zebrać dowody, twoje podejrzenia o zdradę staną się bardzo realne, to czas aby oddać sprawę do zbadania detektywowi. Profesjonalny detektyw dyskretnie prześwietli osobę i odpowie Ci na pytanie czy rzeczywiście jesteś zdradzana. Zdrada dla detektywa to chleb powszedni, codziennie zajmuje się on demaskowaniem zdrady. Zna on doskonale typowe zachowania osoby, która posuwa się do zdrady. Nie tylko on prześledzi on jego codzienne życie, ale też wnikliwie sprawdzi jego konto bankowe i bilingi telefoniczne. Jeśli zajdzie potrzeba, założy on także podsłuch na telefonie, dzięki czemu będzie można zebrać rzeczywiste dowody zdrady.

zdrada partnerska

Do zdrad dochodzi dziś bardzo często. Posuwają się do nich mężczyźni w każdym wieku i w każdym statusie społecznym. A także do zdrad posuwają się kobiety, które posiadają męża, lub dopiero co zaczynają planować związek małżeński. Jeśli nie ufasz swojemu partnerowi, możesz dokładnie go sprawdzić w biurze detektywistycznym. Sprawdzenie zdrady, to dla detektywa proste zadanie. Zacznie on od bardzo wnikliwej obserwacji osoby pod kątem zdrady. Prześwietli on, czy osoba ma typowe zachowania świadczące o zdradzie. Sprawdzi on, dlaczego osoba wraca później z pracy, przeprowadzi on wywiad ze współpracownikami, dzięki czemu dowie się wszystkiego na temat wyjazdów służbowych. Jeśli takowe są rzekomo planowane, to wywiad potwierdzi, czy rzeczywiście tak jest, a także sprawdzi, czy wyjazdy były organizowane we wcześniejszym okresie. Jeśli osoba często wychodzi wieczorami, to prywatny detektyw prześledzi tą osobę i uda się wszędzie tam, gdzie ta osoba będzie przebywać. Detektyw wykona z ukrycia zdjęcia, nagrania i zbierze tyle dowodów ile tylko uda się zebrać. Wszelkie zebrane dowody mogą być później wykorzystane w sprawie rozwodowej. Na mocy aktualnej ustawy sąd dopuszcza do sprawy dowody zebrane przez firmę detektywistyczną, np. przez Biuro Detektywistyczne Rangotis w Warszawie detektyw.com.pl

Jeśli zdrada przekonała Cię o zrobieniu sprawy rozwodowej, koniecznie zleć zebranie wszystkich materiałów dowodowych detektywowi. On wie, jakie dowody należy przedstawić w sądzie, aby udało się wygrać sprawę. Wie także, jak dowody powinny być przedstawione, aby uprawdopodobniły zdradę. Sąd dopuszcza również dowody w postaci nagrań z podsłuchów telefonicznych. Taki dowód na rozprawie rozwodowej jest legalny. Zanim złożysz papiery rozwodowe, jak najszybciej zbierz dowody, aby partner nie wiedział nic o planowanej rozprawie. Gdy już się dowie, będzie celowo mylił poszlaki, aby wygrać sprawę rozwodową. Przedstawienie dowodów zdrady na rozprawie rozwodowej pozwoli Ci nie tylko na wygranie sprawy, ale także umożliwi Ci wygranie dalszych rozpraw, których przedmiotem może być ustalenie alimentów na Ciebie, przyznanie prawa do opieki na dziećmi czy podział majątku. Im więcej dowodów zbierzesz, tym większe szanse będziesz mieć na wygranie sprawy rozwodowej.