Trwa ładowanie proszę czekać ...

Kamagra - nowoczesny lek na zaburzenia erekcji

22 lutego 2021 0

​Zaburzenia potencji to problem, który dotyka milionów mężczyzn na całym świecie. Na szczęście, od lat istnieją specjalne tabletki pomocne w leczeniu zaburzeń impotencji. Sporą popularnością cieszy się na przykład lek Kamagra. Jego niewątpliwym atutem jest bardzo szybkie działanie oraz niewielka liczba skutków ubocznych. Oto wszechstronny poradnik na temat leków na zaburzenia potencji Kamagra.

Kamagra- najważniejsze informacje na temat innowacyjnego leku na potencję 

Kamagra to lek należący do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Są to środki, które cechuje niezwykle wysoka skutecznośćw leczeniu zaburzeń erekcji. Podstawowym składnikiem aktywnym Kamagry jest sildenafil. Powoduje on, że naczynia krwionośne ulegają znacznemu rozszerzeniu, dzięki czemu do prącia napływa odpowiednia ilość krwi. Kamagra jest dostępna w trzech podstawowych dawkach: 25 mg, 50 mg oraz 100 mg. Omawiany preparat jest dostępny w różnych postaciach - nie tylko w tabletkach, ale również jako żel czy cukierki do ssania. 

Kamagra nie tylko zwiększa zdolność mężczyzny do osiągnięcia wzwodu, ale również znacznie wydłuża czas erekcji. Zażycie tego środka sprawia, że erekcja trwa dłużej oraz możliwe jest osiągnięcie kolejnej po krótkim czasie od poprzedniej. Zażywanie leku Kamagra ma wpływ nie tylko na pożycie seksualne, ale również na wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie wśród mężczyzn. Jak wiadomo, problemy w sferze seksualnej zalicza się do najczęstszych przyczyn nieporozumień w związkach. Sięgnięcie po lek z sildenafilem Kamagra sprawia, że możliwe jest szybkie i całkowicie bezbolesne zażegnanie tego problemu. Z Kamagrą odzyskanie sprawności seksualnej jest możliwe do osiągnięcia w zadziwiająco krótkim czasie. 

Kamagra - skutki uboczne 

Każdy produkt oferowany na rynku farmaceutycznym może powodować występowanie skutków ubocznych. Nie inaczej jest w przypadku Kamagry. Warto wiedzieć, że w przypadku Kamagry główną przyczyną wystąpienia skutków ubocznych jest stosowanie tego preparatu w nieodpowiednich dawkach. Zgodnie z zaleceniami producenta, dzienny limit Kamagry wynosi 100 mg na 24 godzin. 

Do najczęściej pojawiających się skutków ubocznych po zażyciu preparatu Kamagra zalicza się: 

  • nudności i wymioty,

  • zaczerwienienia na twarzy, 

  • omdlenia,

  • ogólne osłabienie organizmu,

  • ból głowy,

  • zwiększona wrażliwość na światło słoneczne,

  • zaburzenia w widzeniu barw (objaw ten pojawia się najrzadziej i dotyczy zazwyczaj tylko barwy niebieskiej i zielonej). 

Jeśli zaobserwujemy u siebie wystąpienie którychkolwiek z wymienionych powyżej skutków ubocznych, należy zmniejszyć dawki leku. Działania niepożądane Kamagry wynikają wyłącznie z przyjmowania zbyt dużych dawek preparatu. Specjaliści zalecają, aby przy pierwszym zażywaniu Kamagry podzielić ją na mniejsze części. Dopiero wtedy, gdy lek nie będzie przynosił oczekiwanych rezultatów, można stopniowo zwiększać przyjmowane dawki. 

Jak wspomnieliśmy powyżej, maksymalna 24-godzina dawka leku Kamagra wynosi 100 mg. Przekroczenie tej dawki nie spowoduje, że działanie leku zostanie usprawnione, tylko przyczyni się do wystąpienia skutków ubocznych. Jeżeli zależy nam na tym, aby zmniejszyć ryzyko pojawienia się skutków ubocznych zażywania leku Kamagra, to nie stosujmy jej w trakcie spożywania posiłków. Dawkę leku najlepiej jest popijać ciepłą wodą. 

Kiedy nie można zażywać leku Kamagra? 

Stosowanie leku Kamagra jest zabronione, jeśli chorujemy na:

  • nadciśnienie tętnicze, 

  • chorobę wieńcową, 

  • schorzenia układu krążenia. 

Dodatkowo, nie wolno sięgać po lek Kamagra, jeśli w niedalekiej przeszłości przebyliśmy zawał serca, doznaliśmy ciężkiego uszkodzenia nerek lub wątroby bądź gdy jesteśmy uczuleni na cytrynian sildenafilu.

Materiał partnera zewnętrznego