Trwa ładowanie proszę czekać ...

Środki na potencję przy zaburzeniach funkcji seksualnych

28 października 2016 0

Zaburzenia sprawności seksualnej dotykają coraz większej liczby Polaków, nie tylko po 45 roku życia, ale również znacznie młodszych. Długotrwały stres, nieregularny sen – to wszystko ma ogromny wpływ na potencję. Jak poradzić sobie z tym problemem? Czy istnieją sprawdzone środki, które poprawiają kondycję seksualną?

Przyczyny zaburzeń potencji

Współcześnie żyjący mężczyzna zdecydowanie częściej boryka się z zaburzeniami sprawności seksualnej niż jego przodkowie. Na problemy z potencją w dużej mierze mają wpływ czynniki środowiskowe: nadmiar obowiązków w pracy, stresujący tryb życia, nieregularny sen, brak aktywności fizycznej. Żyjemy coraz szybciej, jesteśmy pochłonięci karierą zawodową, pragniemy więcej zarabiać, zapominamy o odpoczynku – to wszystko przyczynia się do wzrostu poziomu stresu, który jest jednym z najczęstszych powodów problemów z potencją. Co ciekawe, na zaburzenia sprawności seksualnej coraz częściej narzekają również młodsi mężczyźni – po 35 roku życia. Jak wskazują statystyki, nawet 1,5 miliona Polaków w tym wieku uskarża się na zaburzenia erekcji. Kolejną istotną przyczyną problemów z potencją są zaburzenia wydzielania testosteronu, czyli hormonu odpowiedzialnego za występowanie popędu seksualnego. W większości przypadków następuje to około 45 roku życia – wówczas mężczyźni odczuwają wyraźny spadek libido i funkcji seksualnych.

Jak poradzić sobie z zaburzeniami funkcji seksualnych?

Zaburzenia sprawności seksualnej mężczyzn to poważny problem, który bardzo obniża jakość życia. W walce o przywrócenie potencji dużą rolę odgrywa zmiana trybu życia. Niezwykle ważne jest zredukowanie poziomu stresu, zadbanie o regularny sen i odpoczynek – dzięki temu sprawność seksualna znacznie się poprawia. Warto także zadbać o zrównoważoną dietę. Nie zawsze mamy jednak możliwość zmienić nawyki – stres w pracy jest zjawiskiem nieuchronnym, a większość z nas boryka się z brakiem czasu na odpoczynek. Wówczas pomocne okazują się środki na potencję dla mężczyzn, które pomagają przywrócić sprawność seksualną.

Jak działają środki na potencję dla mężczyzn?

W związku z tym, że coraz młodsi mężczyźni nie są zadowoleni ze swojego życia seksualnego i borykają się z poważnymi często zaburzeniami potencji – producenci suplementów diety i leków opracowują nowe środki, które pomagają uporać się z problemem. W aptekach znajdziemy wiele produktów dostępnych bez recepty, które mają rozmaite działanie. Część środków stosuje się doraźnie – należy je przyjąć np. na godzinę przed stosunkiem seksualnym. Ich działanie jest bardzo szybkie, a zastosowane w nich składniki pomagają wywołać i podtrzymać erekcję. Na rynku istnieją też innego rodzaju środki na potencję dla mężczyzn – o długotrwałym działaniu, które należy przyjmować regularnie. Wówczas sprawność seksualna utrzymuje się na satysfakcjonującym poziomie nawet po zakończeniu kuracji.

Na co zwracać uwagę wybierając środki na potencję dla mężczyzn?

Wybór odpowiedniego środka przywracającego sprawność seksualną powinien być uzależniony od stopnia nasilenia problemu. Mężczyźni, którzy borykają się z epizodycznymi kłopotami z potencją, mogą skorzystać z doraźnych rozwiązań – stosować suplementy diety, które działają bardzo szybko. W przypadku długotrwałych zaburzeń funkcji seksualnych warto sięgnąć po środki o długofalowym działaniu. Warto też zwrócić uwagę na skład produktu – dostępne bez recepty środki zazwyczaj zawierają bezpieczne substancje pochodzenia roślinnego, np. ekstrakty z ziół. Znakomite działanie wykazuje np. korzeń żeń-szenia, który pobudza organizm, zwiększa wydzielanie hormonów odpowiedzialnych za funkcje seksualne, a tym samym wspomaga erekcję. Żeń-szeń od wieków wykorzystywany jest w medycynie wschodniej. Kolejnym wartościowym składnikiem aktywnym jest buzdyganek naziemny, który stymuluje produkcję testosteronu, poprawia krążenie krwi, a także usprawnia proces wytwarzania plemników. Naturalne substancje działają pozytywnie na organizm, dlatego wybierając środki na potencję dla mężczyzn warto zwracać uwagę na skład produktu. Sprawdź dodatkowe informacje na http://www.permen.pl/.

Artykuł sponsorowany