Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najbardziej wciągające seriale na Netflix

28 października 2019 0

Szukasz rozrywki na wieczór? Serial to najlepszy wybór jeśli wolisz zostać w domu. Najlepsze seriale sprawiają, że nie możemy się od nich oderwać i to w nich najbardziej lubimy. Poniżej znajdziesz najbardziej wciągające seriale, które znajdziesz na platformie Netflix.

Netflix to najpopularniejsza i największa platforma VOD na świecie. Jej największym konkurentem jest HBO GO. Obie platformy za niewielką opłatą udostępniają swoją bibliotekę  filmów i seriali, która jest tak naprawdę nieograniczona. Opłata za dostęp do filmów jest pobierana miesięcznie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego. Codziennie na Netflix pojawiają się nowe ciekawe filmy oraz seriale. Wiele z nich zostały wyprodukowane na zlecenie Netflix i są dostępne jedynie w tym miejscu. Często już chwilę po premierze stają się światowymi hitami, o których rozmawia się na co dzień.

Najbardziej wciągające seriale dostępne na Netflix

Pierwszym serialem, który był światowym hitem jest “Narcos”. Pierwszy sezon był poświęcony w całości osobie Pabla Escobara, który był największym baronem narkotykowym w historii. Serial oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Fabuła opiera się na dwóch amerykańskich agentach, których zadaniem jest zakończenie działalności narkotykowej w Kolumbii. Napięcie sięga zenitu, główny bohater pierwszego sezonu jest tak prawdziwy, że prawie nam go żal. Podczas oglądania tego serialu nie poczujemy nawet minuty znużenia, a po jego zakończeniu pustka będzie niewyobrażalna. Na całe szczęście na Netflix znajdziemy już trzy sezony tej produkcji. Więcej na temat tego serialu możesz przeczytać tutaj: https://kino.pinbook.pl/thriller/narcos-online

Naszą kolejną propozycją jest “House of Cards”, który zdobył serca milionów widzów na całym świecie. Serial opowiada historię Francisa Underwooda, który jest bezwzględnym politykiem. Jego największym celem jest zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ma to być zemsta na dotyczasowym prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu, które mu obiecał. Serial ten został wielokrotnie nagrodzony. W roli głównej występuje Kevin Spacey ale tylko do piątego sezonu. Netflix postanowił rozwiązać z nim kontrakt po jednym ze skandali.

Ostatnim serialem wartym obejrzenia na Netflix jest “The Crown”. Jest to opowieść o życiu Królowej Elżbiety II. Warto obejrzeć chociażby ze względu na scenografię oraz kostiumy.