Trwa ładowanie proszę czekać ...

Gry, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę

8 września 2017 0

Świetną alternatywą dla klasycznych gier planszowych są gry, które dostarczają ogromnych pokładów doskonałej rozrywki, dostarczają ruchu, zmuszają do podejmowania ekstremalnych wyzwań i umiarkowanego ryzyka. To rozrywka w sam raz na posiedzenia w gronie przyjaciół, rodziny oraz dla dzieci.

Gra, która zadba o gibkość uczestników

Jeśli nie graliście jeszcze w Twistera, to najwyższy czas nadrobić zaległości. To gra towarzyska w sam raz na spotkania z przyjaciółmi, wieczory rodzinne lub szalone imprezy, które trzeba rozruszać. Twister Refresh to odświeżona wersja gry, która już od lat bawi miłośników wygibasów i wygłupów w dobrym towarzystwie. Ekspert sklepu Hulahop.pl poleca tę grę dla graczy w wielu przedziałach wiekowych, dla dzieci i dla dorosłych. Twister Refresh wyciśnie z użytkowników siódme poty, zmusi do wyginania się na wszystkie strony i utrzymywania równowagi w najdziwniejszych pozycjach, a wszystko to w towarzystwie innych graczy, którzy także próbują postawić rękę na czerwonym albo stopę na zielonym polu.

Gra dla dzieciaków o mocnych nerwach

Gdy na bajkach lub filmach postać obrywa tortem w twarz, aż chciałoby się wziąć udział w podobnej bitwie. Jest to możliwe i to bez konieczności pieczenia tortów i demolowania domu. Gra Pie Face to ciekawe wyzwanie, które dostarcza niezapomnianych emocji. Użytkownik siedzi naprzeciwko łapki, która w każdej chwili może plasnąć w jego twarz mokrą gąbką albo bitą śmietaną (można tu zastosować różne substancje), a jego dalszy los zależy od tego, ile razy będzie musiał zakręcić korbką i co z tego wyniknie.

Układanie wyrazów to świetna zabawa

Jedną z najpopularniejszych gier dla całej rodziny są Scrabble. To gra, która jest obecna w wielu domach już od lat i co najciekawsze, wcale się nie nudzi. Można wyjąć ją z szuflady po wielu miesiącach zapomnienia i bawić się w najlepsze w konstruowanie jak najdłuższych słów i kombinacji na planszy. To rozrywka, która łączy pokolenia, świetnie nadaje się na zimowe wieczory i spotkania w gronie przyjaciół.

Gry i zabawy towarzyskie nie odeszły do lamusa, a wprost przeciwnie. Po planszówki można sięgać przy różnych okazjach, a bogata oferta różnego typu gier sprawia, że łatwo znaleźć sposób na monotonię i nudę. Gry warto dobierać do wieku użytkowników, bo niektóre planszówki są nieco za trudne dla dzieci, ale na szczęście w ofercie najpopularniejszych marek nie brak gier dla całej rodziny, które bawią, uczą i dostarczają rozrywki zarówno kilkuletnim dzieciom, jak i dorosłym.  

Materiał zewnętrzny